10 mock-upów magazynów online

Mock upy okładek magazynów dla freelancerów

Generatory okładek magazynów online

 

Okładka znanego magazynu z twoim zdjęciem? A może realistyczna wizualizacja okładki twojego autorskiego magazynu? Dobrej jakości mock-up nie wymaga wcale znajomości Photoshopa lub ściągania dziesiątek templatek w .PSD.

Przygotowaliśmy dla was listę edytorów zdjęć online, w których stworzycie realistyczne mock-upy i wizualizacje okładek magazynów. Twoje zdjęcie na okładce Vogue? Dwa kliknięcia myszą i gotowe. Autorski magazyn od podstaw? To również da się zrobić bez InDesign. Tylko od was zależy, czy generatory mock-upów okładek potraktujecie jako zabawkę czy kreatywnie wykorzystacie w jednym z hobbystycznych projektów.

Generatory okłądek online
Julka podpisuje umowę z Henrykiem – generator mock-upów Pho.to

Na naszej okładce możecie zobaczyć freelancerkę Julię – właśnie ustaliła warunki współpracy z Henrykiem!

Funny.pho.to

Strona z mock-upami Funny.pho.to daje możliwość przygotowania okładek takich magazynów, jak Playboy, Vogue, Glamour, Cosmopolitan, Marie Claire, Forbes czy Men’s Health. Okładki są na tyle realistyczne, że widać nawet refleksy światła na lakierowanych powierzchniach. Generator ma również wbudowany edytor zdjęć.

Magazine Cover Maker

Magazine Cover Maker pozwala umieścić wybrane zdjęcie na okładkach najbardziej popularnych magazynów: Time, Travel, People, Playboy, Vanity Fair, Newsweek, Elle i Rolling Stone. Wybierasz jedną templatkę, w przyjaznym interfejsie dopasowujesz zdjęcie i zapisujesz swoją okładkę jako .jpg lub .png – albo od razu wrzucasz na media społecznościowe.

PhotoFunia

Potrzebujesz bardziej realistycznych mock-upów? Na PhotoFunia dopasujesz swoje zdjęcie tak, aby zrobić rozkładówkę, wywiad lub okładkę gazety, prezentowaną w naturalnych ujęciach. W gotowych templatkach znajdziesz także okładkę Vogue.

Fakezine

Fakezine to strona, na której znajdziesz templatki ponad 100 różnych magazynów. Jeśli na stronach, które wymieniliśmy wyżej, brakuje upatrzonego przez ciebie tytułu, znajdziesz go na Fakeazine. Dodatkowym ułatwieniem jest to, że w edytorze możesz dopasować rozmiar zdjęcia oraz zmienić kolor tła.

Canva

Canva nie mogło zabraknąć w naszym zestawieniu. Możliwości tej aplikacji są naprawdę imponujące – wlicza się w to także spory zestaw templatek okładek magazynów, które możesz wykorzystać w swoim projekcie lub… użyć jako źródła inspiracji.

BigHugeLabs

Nie interesują cię okładki znanych magazynów, bo chcesz stworzyć oryginalny projekt od podstaw? BigHugeLabs do wybranego przez ciebie zdjęcia doda tytuł, numer wydania, datę, nagłówki i zajawki tekstów – wszystko ustawiasz sam. Zdjęcie z wakacji jako okładka magazynu? Nic prostszego!

Madmagz

Mock-up okładki twojego własnego magazynu to za mało? W Madmagz stworzysz swój własny magazyn od postaw – linijka po linijce i strona po stronie. Serwis nastawiony jest na usługi płatne, w których dostępne są różne templatki magazynów, ale za darmo możesz stworzyć magazyn internetowy na templatce Modern.

LucidPress

LucidPress to narzędzie dla niezależnych wydawców: stworzysz w nim ulotki, broszury i newslettery. Usługa płatna pozwala na wybór i dopasowanie jednej z templatek, ale stworzenie mock-upu okładki jest darmowe.

PlaceIt

PlaceIt to prosty generator okładek: szablon przedstawia pustą okładkę grubego magazynu ułożonego na stole – jego okładka zależy od ciebie. Dodajesz zdjęcie, przycinasz je do odpowiedniego wymiaru, a po zapisania dowolnie edytujesz, dodając tekst, filtry czy inne efekty.

Pulp-o-mizer

Pulp-o-mizer to przede wszystkim narzędzie dla grafików i projektantów, którzy lubią estetykę horrorów klasy B…albo są miłośnikami tanich pism „z dreszczykiem”. W Pulp-o-mizer stworzysz oryginalną, „retro” okładkę, której estetyka nawiązuje do brukowców różnej kategorii. Rozbudowany edytor umożliwia stworzenie swojej własnej szaty graficznej.

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Skomentuj

avatar