10 stron z akcjami photoshopa, które ułatwią Ci życie

Akcje Photoshopa dla fotografów i grafików

 

Artystyczna obróbka zdjęć może zająć długie godziny. Jeśli jednak masz do podrasowania nie pojedyncze sztuki, a cały folder, warto zaoszczędzić trochę czasu dzięki akcjom Photoshopa. Są to zestawy domyślnych ustawień, które możesz zastosować do całego zbioru obrazów.

Akcje są łatwe do zainstalowania i łatwe do zastosowania – dzięki jednemu kliknięciu możesz wyostrzyć zdjęcie, przekonwertować je do czerni i bieli, dodać ramkę czy zmienić wielkość. Nic więc dziwnego, że profesjonalni projektanci i graficy każdego dnia tworzą i publikują nowe akcje. Jeśli szukasz stron z akcjami wysokiej jakości, zapraszamy do naszej listy.

10 akcji photoshopa, które ułatwią Ci życie

Źródło obrazka: pixabay.com/pl/users/stokpic-692575/

Adobe Add-On

Adobe Add-On
To oczywiste – zawiera dziesiątki użytecznych akcji, które łatwo jest posortować po typie licencji (darmowa, komercyjna, do użytku prywatnego, open source, shareware). Dodatkowo każda opatrzona jest podglądem i krótkim opisem, który pomoże ci ocenić, czy to właśnie takich funkcji szukasz.

 

Photoshop Tutorials

Photoshop Tutorials
Ta strona przeznaczona jest gównie dla początkujących użytkowników Photoshopa, ponieważ zawiera głównie tutoriale. Znajdziecie tu także wiele akcji do pobrania. Aby odszukać te, które są wam potrzebne, skorzystajcie ze źródeł RSS bloga – wpisy są tam skategoryzowane, przez co łatwiej jest znaleźć konkretną dziedzinę.

 

PhotographyPla.net

PhotographyPla.net
Blog przede wszystkim dla fotografów. Znajdziecie tu masy akcji Photoshopa, ustawień Lightroom, ramek, efektów, tekstur, templatek i innych dodatków, z których część możecie kupić, a część dostępna jest za darmo. Sam blog to ciekawa lektura dla pasjonatów fotografii.

 

Brusheezy

Brusheezy
Dobra strona, gdzie znajdziecie dużą ilość dodatków do Photoshopa, które doceni każdy grafik – darmowe pędzle, akcje, tekstury, wzory, kształty, gradienty i inne. W wyszukiwaniu pomocne będą słowa kluczowe.

 

MCP Actions

MCP Actions 
Strona oferuje zakup akcji Photoshopa oraz ustawień Lightroom, a także narzędzia do obróbki fotografii, które są udostępniane za darmo zapisanym użytkownikom. Warto też poświęcić chwilę na lekturę bloga – znajdziecie tam mnóstwo pomocnych tekstów o edytowaniu video oraz sztuczkach i poradach dotyczących fotografii.

 

Yellow Sky Actions

Yellow Sky Actions
Kupicie tu i akcje Photoshopa, i ustawienia Lightroom. Przede wszystkim są to dodatki, dzięki którym osiągnięcie delikatnie rozświetlone, naturalne zdjęcia z efektem vintage, ale znajdzie się też kilka dodatków dla zwolenników czarno-białych zdjęć. Dzięki podglądom przed zakupem można się zorientować, za co się płaci. Ceny wahają się od 100 do 150 zł.

 

Bellevue Avenue

Bellevue Avenue
Stawia na wąskie specjalizacje efektów. Na tej stronie możecie kupić zestawy akcji, dzięki którym dokonacie szybkiego retuszu skóry, oczu lub zębów, oraz sporo akcji, które sprawią, że sesje dziecięce będą wyglądały dreamy.

 

Look Filter

LookFilter
To strona stworzona i utrzymywana przez zawodowych fotografów. Udostępnia szereg akcji wysokiej jakości, których ceny wahają się między 60 a 400 złotymi. Oprócz dodatków płatnych znajdziecie także darmowe akcje i ustawienia Lightroom wraz z tutorialami video.

 

Totally Rad

Totally Rad
Przejrzysta i przyjazna w obsłudze strona, która sprzedaje niesamowite zestawy akcji. Przed zakupem najlepiej jest założyć konto, aby uzyskać dostęp do próbek i sampli akcji Photoshopa i ustawień Lightroom, aby w pełni docenić ich jakość.

 

A wy? Znacie jeszcze jakieś strony, gdzie graficy, projektanci i fotografowie mogą znaleźć użyteczne narzędzia? A może sami tworzycie akcje, które mogą okazać się pomocne nie tylko dla was? Dajcie nam znać w komentarzach!

 

 

 

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x