13 kursów on-line dla grafików, twórców gier i fotografów, które zaczynają się już dziś!

Zaletą pracy zdalnej jest to, że nie musisz prosić szefa, aby wysłał cię na szkolenie z interesującej dziedziny. Możesz dowolnie wybierać umiejętności, jakie chcesz zdobyć i pod tym kątem wybierać darmowe kursy z szerokiej oferty platform e-learningowych.

Darmowe kursy projektowania, tworzenia gier, fotografii i grafiki dla freelancerów

Dotyczy to szczególnie branż kreatywnych, takich jak projektowanie graficzne i design. Sprawna ręka, oko do dobrych projektów, wrażliwość artystyczna sprawiają, że możesz próbować swoich sił w takich dziedzinach, jak rysowanie komiksów, fotografia czy… projektowanie scenografii do gier.

 

Darmowe kursy dla freelancerów – tworzenie gier

Gry na PC, online i na konsole są obecnie jedną z najbardziej dochodowych gałęzi w przemyśle rozrywkowym. Oprócz koderów potrzebni są w nich także graficy zajmujący się tworzeniem scenografii lub osoby działające na pograniczu grafiki tradycyjnej, grafiki 3D i animacji.
Dla freelancerów zainteresowanych tworzeniem gier mamy kilka darmowych kursów wprowadzających.

 

Darmowe kursy dla freelancerów – grafika i projektowanie

To dział kursów cieszący się stałym powodzeniem wśród mobilnych specjalistów z branż kreatywnych.
Oprócz ogólnych podstaw projektowania graficznego znajdziesz tu także kursy wprowadzające do typografii, tworzenia komiksów, infografik oraz grafiki 3D w CAD.

 

Darmowe kursy dla freelancerów – fotografia

Darmowe kursy znajdą się również dla tych, którzy hobbystycznie lub profesjonalnie zajmują się fotografią. Znajdziecie tu podstawowe know-how dotyczące potrzebnego sprzętu, ale również bardziej zaawansowane wiadomości dotyczące pracy z ekspozycją, światłem czy kadrem.

 

Darmowe kursy w maju: tworzenie gier, projektowanie, fotografia – podsumowanie

Od kreatywnych freelancerów trudno wymagać, aby ograniczali się tylko do jednej dziedziny, a szeroka oferta darmowych kursów online sprawia, że łatwo jest poszerzać wiedzę, zdobywać nowe umiejętności czy nawet rozwijać hobby.

Na platformach e-learningowych na freelancerów czekają kursy z popularnej ostatnio dziedziny projektowania i tworzenia gier, jak również projektowania graficznego, typografii, grafiki 3D i fotografii.

Skomentuj

avatar