5 niezawodnych narzędzi do publikowania treści

 Publikowanie treści – narzędzia do content marketingu

 

Dla freelancerów media społecznościowe to nie tylko rozrywka – to także narzędzie do promowania swojej pracy, szukania nowych klientów i nawiązywania kontaktów z ludźmi z branży. Wśród „wolnych strzelców” są też content managerzy lub social media managerzy. Dla nich efektywne i szybkie publikowanie treści na wielu platformach oraz zarządzanie treściami już opublikowanymi to klucz do sukcesu.

Jak sprawnie i efektywnie zarządzać mediami społecznościowymi? Mamy dla was listę narzędzi, które pozwolą wam zorganizować swoją strategię publikacji i… pomogą zwalczyć pokusę niekończącego się scrollowania fb.

content marketing - najlepsze narzędzia

Narzędzia dla content managerów

 

Udostępnianie contentu – Dlvr.it

Cena dla użytkowników indywidualnych: darmowa (3 platformy, 5 stron)
Cena dla zespołów: 10$ lub 150$
Obsługiwane platformy: www
Dlvit to narzędzie, które służy do automatyzacji dzielenia contentu. Odbywa się to przez zarządzanie swoimi źródłami RSS i dodawanie do kolejki wpisów, które mają się pojawić na platformie. Dlvr automatycznie generuje hashtagi do publikowanych postów. Oprócz tego narzędzie zawiera wbudowaną platformę do analiz, gdzie możesz kontrolować, jak sprawdza się twoja strategia udostępniania treści.

 

Udostępnianie contentu – Buffer

Cena dla użytkowników indywidualnych: darmowa (jedna platforma) lub 10$ na miesiąc (10 platform)
Cena dla zespołów: od 99$ do 399$
Obsługiwane platformy: www, Android, iOS
Buffer umożliwia dzielenie i udostępnianie contentu między różnymi platformami. Możesz zaplanować posty i lub dodać je do kolejki na tydzień do przodu. Buffer pomoże ci także zoptymalizować content na stronie i obudzić większe zaangażowanie. Wszystko to po to, aby spędzać mniej czasu na mediach społecznościowych.

 

Filtrowanie interakcji – Nimble

Cena: 25$ na miesiąc
Obsługiwane platformy: www, Android, iOS
Nimble to CRM social media, który filtruje wszystkie interakcje, jakie miały miejsce w twoich kanałach i przedstawia ci je na jednym ekranie, aby łatwiej było na nie reagować. Dzięki temu wszystkie najświeższe informacje masz przed sobą i nie musisz spędzać całego dnia na przeszukiwaniu wielu stron.
Do dyspozycji masz wtyczki do przeglądarek (Mozilla, Chrome, Safari), aplikacje mobilne i wtyczki do zarządzania pocztą (Gmail, Outlook).

 

Udostępnianie postów graficznych i video – Viraltag

Cena dla użytkowników indywidualnych: 29$ na miesiąc (10 profili)
Cena dla zespołów: 79$ lub 249$
Obsługiwane platformy: www
Viraltag to narzędzie przystosowane do udostępniania postów graficznych i video. Ponieważ każda platforma ma swoje ustalenia dotyczące wielkości i rozdzielczości obrazów, możesz wewnątrz Viraltag edytować publikowane obrazy i dostosować je do każdej platformy. Możesz również zaplanować posty i dowolnie „odświeżać” popularny content.
Viraltag możesz połączyć z dyskiem Google lub z Dropboxem.
Dla większych zespołów dostępna jest aplikacja umożliwiająca współpracę kilku osób.

 

Optymalizacja reklam na FB – AdEspresso

Cena dla użytkowników indywidualnych: 49$
Cena dla zespołów: 149$ lub 299$
Obsługiwane platformy: www
AdEspresso to narzędzie, które pomaga w optymalizacji i budowaniu zainteresowania twoimi reklamami na FB. Pozwala zaoszczędzić sporo czasu na tworzeniu różnych wariantów reklam i wybrać najbardziej odpowiedni.

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Skomentuj

avatar