7 ciekawych miejsc do pracy poza domowym biurem

7 ciekawych miejsc do pracy poza domowym biurem

Gdzie pracować poza domem?

 

Czy wiesz o tym, że praca zdalna to nie tylko praca z domu? Wiele osób nadal nie potrafi wyobrazić sobie innego miejsca do pracy niż biuro i własna wydzielona przestrzeń domowa. W związku z tym Bartłomiej Kwiecień, pasjonat pracy zdalnej, postanowił nieco naprowadzić na trop tych którzy cierpią na monotonię i związany z nią brak weny.

7 ciekawych miejsc do pracy poza domowym biurem
Źródło obrazka: pixabay.com/pl/users/StartupStockPhotos-690514/

Co-working

Przestrzenie co-workingowe dają dużo możliwości. Jedną z głównych zalet takiego rozwiązania jest kontakt z ludźmi. Często, dzięki nim można zyskać nowych klientów. W dodatku bardzo duży pozytyw znajdą tu osoby cierpiące z powodu poczucia wyobcowania.

Kawiarnia

Dla osób, którym nie przeszkadza zgiełk i gwar, to miejsce może się okazać idealne. Nie wiem jak innym, ale mi kawa wypita w trakcie pracy w kawiarni smakuje dwa razy lepiej, niż ta zwykła poranna.

Przestrzenie publiczne

Może o być na przykład galeria handlowa, biblioteka czy schody przed uczelnią. Najważniejsze żeby WiFi łapało tam zasięg. Praca w takich miejscach może być na prawdę ciekawym rozwiązaniem. Może zaprocentować nie tylko poprawą produktywności, ale również przypływem świeżych myśli. Pomyślcie tylko, siedzicie na schodach, przed budynkiem uczelni, przed Wami ruchliwa ulica, dookoła kręci się mnóstwo osób. Ci wszyscy ludzie dokądś zmierzają, gdzieś się spieszą, każda z tych osób to osobna historia. Ten cały ruch może być prawdziwą inspiracją.

Czytaj dalej: nibikibi.pl

Zapisz

Zapisz

Skomentuj

avatar