7 nowych aplikacji dla freelancerów, o których nie słyszeliście

Ułatwienia w pracy zdalnej dla freelancerów

Zakres działań, jakie mogą wykonać za nas aplikacje mobilne, jest niemal nieograniczony. Ponieważ na rynku co chwilę pojawiają się nowe, godne uwagi produkty, przygotowaliśmy dla was listę takich, które przydadzą się w pracy zdalnej.

Jeśli jednak spodziewasz się aplikacji, które tylko blokują dostęp do mediów społecznościowych lub ułatwiają tworzenie list rzeczy do zrobienia, nasza lista cię zaskoczy.
Znajdziesz tu narzędzia, które ułatwią zapisywanie spotkań z klientami, dobieranie tła do aplikacji mobilnych, zarządzanie zadaniami i zbieranie feedbacku.

Ułatwienia w pracy zdalnej dla freelancerów
Nowe aplikacje dla freelancerów, które ułatwią pracę zdalną

Nowe aplikacje dla freelancerów – ułatwianie pracy zdalnej

Cassette
Źródło
iOS
Cena: od 10$ za trzy godziny transkrypcji
Cassette to aplikacja dla tych wszystkich kreatywnych twórców, którzy w swojej pracy bazują na rozmowach, spotkaniach, wykładach lub video konferencjach. Cassette zarejestruje twoją rozmowę i zapewni ci jej transkrypcję.
Obsługuje takie języki jak angielski, francuski, hiszpański, portugalski, chiński i japoński.

 

Web Gradients
Źródło
strona www
Cena:
darmowy

Upsrawnienia pracy zdalnej dla freelancerów
Nowe aplikacje do usprawniania pracy zdalnej

Gradienty wracają do łask – jeśli zatem szukasz pięknych, subtelnych odcieni do interfejsu twojej aplikacji, koniecznie sprawdź tę stronę. Web Gradients zawiera dziesiątki gradientów do pobrania w plikach .sketch i .psd. Nie tylko zaoszczędzisz sporo czasu samodzielnie szukając dobrego zestawienia, ale i zyskasz gwarancję, że kolory nie będą męczyły użytkowników.

 

Nowe aplikacje dla freelancerów – zarządzanie zadaniami

Instant 3.0
Źródło
iOS, Android
Cena:
darmowy

Zarządzanie czasem w pracy zdalnej
Nowe aplikacje do zarządzania czasem dla freelancerów

To Google Analytics dla… twojego życia. Aplikacja sprawdza, ile czasu poświęcasz w podróżach, ile czasu przeglądasz telefon, śpisz, pracujesz. Wszystko to po to, aby umożliwić ci bardziej efektywne zarządzanie czasem i budowanie zdrowych nawyków. Będziesz zaskoczony!

 

Trackr
Źródło
Chrome
Cena: darmowy
Tak, wiesz, że spędzasz za dużo czasu na mediach społecznościowych. Czy na pewno właśnie one „pożerają” twój czas? Trackr śledzi, na jakich stronach spędzasz najwięcej czasu i które przeglądasz najdłużej.

 

White Board
Źródło
Android, iOS
Cena: darmowy, plan płatny od 2$ na miesiąc
Whiteboard to aplikacja, która umożliwia zarządzanie zadaniami i większą produktywność. Aplikacja obsłuży zarówno listy zadań do zrobienia, jak i współpracę branżową. Ponadto aplikacja przypomni ci o rzeczach do zrobienia, sukcesywnie wyświetlając je na ekranie.

 

Nowe aplikacje dla freelancerów – zbieranie feedbacku

Jaco
Źródło
aplikacja webowa
Cena: darmowa do tysiąca sesji, powyżej tysiąca 220$ na miesiąc

To aplikacja webowa, która śledzi i analizuje zachowania użytkowników na stronie. Jeśli chcesz się przekonać, czy design i UX twojej strony są funkcjonalne i intuicyjne, Jaco dostarczy ci potrzebnych danych.

 

Canny
Źródło
Aplikacja webowa/widget
Cena: darmowa wersja próbna 14 dni, plan płatny od 20$ na miesiąc
Canny to aplikacja webowa, która umożliwia zbieranie feedbacku i opinii od odwiedzających twoją stronę. Dzięki niej dowiesz się, jak poprawić wygląd i funkcjonalności witryny lub zapytasz użytkowników o zdanie zanim wprowadzisz zmiany.

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Skomentuj

avatar