7 prostych serwisów do tworzenia logo bez specjalnych umiejętności

7 prostych serwisów do tworzenia logo bez specjalnych umiejętności

Serwisy do tworzenia logo online

 

Zamówienie profesjonalnego projektu logo nie zawsze jest możliwe. Na szczęście istnieje kilka serwisów, które pozwalają stworzyć własny, całkiem niezły logotyp. Serwisy z naszej listy są wykonane w taki sposób, że nawet osoba bez specjalnego wykształcenia może zrobić coś naprawdę wartościowego.

7 prostych serwisów do tworzenia logo bez specjalnych umiejętności
Źródło obrazka: pixabay.com/pl/users/tookapic-1386459/?tab=latest&pagi=

Withoomph

Aby stworzyć logo, serwis Withoomph potrzebuje nazwy Twojej firmy oraz kilka kluczowych słów na temat tego, czym się zajmuje. Jeśli sprzedajesz żywność, to trzeba wpisać słowo „żywności”, „zdrowie”, jeśli zajmujesz się florystyką – „kwiaciarnia”, „kwiaty” itd. Na podstawie kluczowych słów serwis oferuje kilkadziesiąt różnych logo. Po wyborze odpowiedniego logotypu można edytować szczegóły typografii oraz wyglądu. Koszt stworzenia logo w serwisie Withoomph zaczyna się od $30.

Logo Garden

Logo Garden ma trochę więcej możliwości w porównaniu do serwisu Withoomph. Ma to swoje wady i zalety. Jeśli brakuej ci doświadczenia i podstawowej wiedzy z zakresu projektowania grafiki, stworzenie logo w tym serwisie może okazać się sporym wyzwaniem. Z drugiej strony usługi Logo Garden są zupełnie bezpłatne. Kiedy wybierzesz branżę, obrazki i kolory, trzeba po prostu wpisać swój adres e-mail, na który otrzymasz link do pobrania logo.

upLevo

upLevo pozwala na tworzenie nie tylko logo, ale także banerów reklamowych, wydruków oraz okładek dla książek. Korzystanie z tego serwisu jest dość proste. Wszystkie elementy redaguje się zupełnie intuicyjnie. Tworzenie logo w upLevo nie jest bezpłatne i ma sens tylko wtedy, gdy korzystasz także z innych funkcjonalności tego serwisu.

LogoScopic Studio

Ten serwis pozwala na stworzenie logo za pomocą iPhone. LogoScopic Studio Studio zawiera 850 wzorów, każdy z których może być edytowany, oraz 100 czcionek. Gotowe logo mogą być eksportowane w wysokiej rozdzielczości. Niektóre szablony są jednak zablokowane w wersji darmowej, aby je otworzyć, trzeba kupić pełną wersję za $4.99. Jako alternatywę dla użytkowników Android można polecić aplikację Logo Maker.

Hipster Business

Hipster Business to żartobliwy serwis, który pomaga wybrać nazwę i logo dla swojej firmy w stylu hipster. Nazwy składają się z dwóch słów, które często nie mają ze sobą nic wspólnego. Wybierać nazwy można bez końca, ale jeśli coś Ci się spodobało, możesz także od razu przejść do innej witryny i kupić tę domenę.

Logoshi

Jeśli masz już jakiś pomysł, jak powinno wyglądać Twoje logo, możesz spróbować stworzyć go online w serwisie Logoshi. Za pomocą niezbyt skomplikowanych algorytmów rysunek zamienia się w prawdziwe logo. Można go kupić za $19 w wysokiej jakości, albo pobrać za darmo w niskiej. Loga stworzone w Logoshi są dość proste, a więc nic nie stoi na przeszkodzie, aby je przerysować w programie graficznym do pliku wyższej jakości.

LogoMakr

LogoMakr jest bardzo podobny do Microsoft Paint, tylko ukierunkowany na tworzenie logotypów. Tutaj można wybrać czcionkę, kolor oraz stworzyć obraz prostych geometrycznych kształtów. Serwis jest dość prymitywny, ale dostępny za darmo. Można wybrać dowolną rozdzielczość, a swoje logo pobrać nawet bez rejestracji.

5 serwisów, dzięki którym możesz tworzyć programy bez nawyków kodowania

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Skomentuj

2 Komentarze Włączone "7 prostych serwisów do tworzenia logo bez specjalnych umiejętności"

avatar
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Anka

Jak już się stworzy logo to trzeba wiedzieć co jest dopuszczalne a co nie w kwestii jego użytkowania. Polecam lekturę tego artykułu, który powie coś więcej na ten temat:
http://chcenawczoraj.pl/post/rzeczy-ktorych-nie-wolno-robic-z-logo

wpDiscuz