7 serwisów, które stworzą Ci bota

Serwisy do tworzenia botów

 

Boty to nowy trend. Wywodzą się z messengerów Telegrama, ale nie tak dawno temu zostały przeniesione do Facebooka. Co raz częściej boty są potrzebne do komunikacji z użytkownikami, konsultacji oraz przyjmowania zamówień od klientów.

Serwisy dla tworzenia botów

Api.ai dla Slack

Oto kilka serwisów, które pomogą ci stworzyć bota. Aby z nich skorzystać, nie musisz być programistą. Takie aplikacje rzadko wymagają umiejętności kodowania.

Api.ai dla Facebook Messenger

Firma Api.ai, która tworzy produkty do komunikacji, posiada narzędzia do tworzenia botów dla różnych platform. W przypadku bota dla Facebook Messenger produkt końcowy można utworzyć nawet bez znajomości programowania.

Według przedstawicieli Api.ai tworzenie bota odbywa się w trzech etapach. Najpierw użytkownik projektuje główne funkcjonalności, a potem łączy bota ze swoim serwisem internetowym. Trzeci etap to uruchomienie bota. Narzędzia Api.ai są bezpłatne do 6000 połączeń miesięcznie, powyżej trzeba kupić pakiet za 89 $ miesięcznie.

Api.ai dla Slack

Api.ai posiada podobny serwis także dla Slacka. Stworzyć w nim bota jest jeszcze łatwiej, chociaż cały proces składa się także z trzech etapów. Do 6000 połączeń miesięcznie jest bezpłatne.

Chatfuel

Chatfuel to kolejny serwis, który przyda się w tworzeniu bota dla Facebook Messenger. Umiejętności programowania wcale nie są potrzebne.

Estherbot

Estherbot to serwis dla Facebook Messenger, który robi bota z twojego CV. Ten bot jest w stanie odpowiedzieć na podstawowe powtarzające się pytania, podać więcej szczegółów w ramach oddzielnych punktów CV, opisać charakter i główne cechy poszukującego pracę. Serwis jest bezpłatny, ale działa wyłącznie z CV napisanymi w języku angielskim.

Abot

Abot pomoże ci stworzyć swojego własnego wirtualnego asystenta. Może wykonywać funkcje obsługi klienta oraz odpowiadać na pytania dotyczące produktu. Platforma jest otwarta, bezpłatna, integruje się w Slack, Twitter, e-mail lub SMS.

Botlytics

Bot, który analizuje działania twoich innych botów. Botlytics może śledzić wiadomości, które są wysyłane przez twojego bota, a także monitorować ich jakość. Wątpliwości może budzić tylko ochrona prywatności użytkowników, ponieważ Botlytics dokonuje też analizy ich wiadomości. Serwis jest bezpłatny.

Meya

Meya pozwala na uruchomienie bota dla Twittera, Facebook Messengera, Telegrama, Slacka oraz Kika. Platforma posiada hosting dla bota, frameworki, bazy danych oraz narzędzia dla integracji.

Zapisz

Zapisz

Zapisz

1
Skomentuj

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
pawelgr Recent comment authors
najnowszy najstarszy oceniany
pawelgr
pawelgr

Chatbota można też zbudować pod specjalne zamówienien np tutaj https://chat2go.pl/