Black Friday na Udemy – atrakcyjne promocje dla freelancerów!

najlepszy kursy online dostępne na platformie e-learningowej dla freelancerów

Platformy e-learningowej Udemy nie trzeba przedstawiać: jest znana zarówno freelancerom, jak i wszystkim zainteresowaniem rozwijaniem swoich hobby i pasji.

Z okazji Czarnego Piątku Udemy ma dla was atrakcyjną promocję: znakomita większość kursów dostępna jest za 35 zł, niezależnie od ich ceny wyjściowej. Oznacza to, że możecie zyskać aż 97% rabatu na wybrane kursy!

najlepszy kursy online dostępne na platformie e-learningowej dla freelancerów
Promocje na e-kursy dla freelancerów

Kursy online dla freelancerów: IT, grafika, copywriting, fotografia i video za 35 zł

Kursy na Udemy zamieszczane są w postaci plików video, a do niektórych dołączone są także materiały szkoleniowe, z których możesz korzystać dla uzupełnienia wiedzy.
Najpopularniejszym językiem jest oczywiście angielski (lektor i napisy), ale ciekawe tutoriale i kursy pojawiają się także w innych językach europejskich.

To, co odróżnia Udemy od innych platform e-learningowych, to okres dostępności materiałów. Zakup kursu, również w promocji, daje ci dożywotni dostęp. Możesz zacząć kurs, kiedy będziesz mieć czas, bo nie ma ryzyka, że dostęp zostanie zablokowany.
Promocja trwa do 28 listopada!

 

Jakie kursy są dostępne na Udemy?

Materiały możesz wybierać spośród kilkunastu grup tematycznych. Są to przede wszystkim działy, które mogą zainteresować freelancerów:

  • programowanie: tu znajdziecie kursy Python, Unity, C#, Java, JavaScript, Swift, programowanie na iOS i Android oraz podstawy tworzenia stron www

 

  • IT i oprogramowanie: kursy cyberbezpieczeństwa, bezpieczeństwa sieciowego, testowania i zarządzania Linuxem

 

  • projektowanie: przede wszystkim kursy obsługi najpopularniejszych programów graficznych 2D i 3D, ale również podstawy UX i rysunek

 

  • fotografia: czyli podstawy profesjonalnej fotografii, ale również obróbka zdjęć w Photoshop, obsługa Adobe Lightroom i Premiere, oraz produkcja i edycja video

 

  • marketing: od SEO do marketingu na Facebooku i Instagramie, od tworzenia strategii do planowania kampanii AdWords, czyli wszystko, co potrzebujesz wiedzieć o reklamie w sieci.

 

 • rozwój osobisty: w tym dziel znajdziecie materiały dotyczące procesu uczenia się, szybkiego czytania, zapamiętywania i organizacji pracy. Zwróćcie uwagę na dział Kreatywność: tu zebrano materiały, które mogą zainteresować copywriterów, twórców contentu oraz wszystkie osoby zainteresowane creative writing – od scenariuszy do powieści.
 •  

Koniecznie sprawdźcie ofertę Udemy! Być może znajdziecie kurs, który uzupełni wasze kompetencje i pozwoli zdobywać nowe zlecenia na useme.eu!

Skomentuj

avatar