Darmowe kursy w maju: programowanie

Kursy programowania e-learning dla freelancerów

Kariera programisty kusi nie tylko uczniów wybierających kierunki studiów. Naukę programowania możesz zacząć niezależnie od wieku i już zdobytego wykształcenia.

Podstawy projektowania stron www czy tworzenia interfejsów użytkownika może stać się świetnym dopełnieniem kompetencji, które posiadasz jako bardziej doświadczony freelancer lub projektów, jakie realizujesz. Dotyczy to zwłaszcza grafików specjalizujących się w layoutach stron www.

Kursy programowania e-learning dla freelancerów
Darmowe kursy programowania online

Zainteresowanych nie trzeba przekonywać do nauki programowania. Jeśli nie jesteście pewni, od który język wybrać lub od czego zacząć, sprawdźcie ofertę darmowych kursów programowania i kodowania.

Oprócz podstaw i wprowadzeń znajdziecie także kursy e-learningowe poświęcone JavaScript, Python oraz C, a także wstęp do tworzenia i rozbudowy stron www oraz projektowania UI.

 

Darmowe kursy dla freelancerów – programowanie

Jeśli nigdy wcześniej nie miałeś styczności z programowaniem, ale ciekawi cię ta dziedzina, możesz zacząć od kursów wprowadzających w postawy programowania i kodowania.

Kiedy już zdecydujesz, jakiego języka chcesz się uczyć i który będzie najlepszy do rzeczy, jakie chcesz projektować, wybierz jeden z kursów poświęconych węższym zagadnieniom.

 

Darmowe kursy dla freelancerów – web development & UI

Trudno wyobrazić sobie firmę, która prowadzi działalność bez swojej strony www – tych zleceń freelancerzy z branży IT dostają najwięcej.

Warto nauczyć się podstaw tworzenia stron i kodowania w CSS, jeśli np. jesteś grafikiem i specjalizujesz się w layoutach stron; dzięki temu rozszerzysz swoją ofertę i będziesz mógł zaoferować klientom bardziej kompleksowe usługi.
Dotyczy to także projektowania interfejsu użytkownika w aplikacjach mobilnych.

 

Darmowe kursy w maju: programowanie – podsumowanie

Nie musisz kupować komercyjnych kursów ani zapisywać się na stacjonarne szkolenia, jeśli nie jesteś jeszcze pewny, czy programowanie to aktywność dla ciebie lub jeśli chcesz nauczyć się podstaw, aby zaproponować swoim klientom pełny wachlarz usług.

Wiele uniwersytetów organizuje bezpłatne kursy online, które dostępne są na platformach e-learningowych. Bogata oferta edukacyjna obejmuje także kursy programowania, kodowania i tworzenia określonych rozwiązań – od stron www do interfejsów użytkownika.

Który kurs wybierzesz dla siebie?

Skomentuj

avatar