MBA dla przedsiębiorców i właścicieli start-upów – Warszawa

MBA, czyli Master of Business Administration, to studia podyplomowe, których nie trzeba przedstawiać żadnemu przedsiębiorcy, właścicielowi start-upu ani menadżerowi. Zostały stworzone z myślą o osobach, które potrzebowały szerokiego przygotowania do pełnienia stanowisk kierowniczych.
Program studiów obejmuje zatem takie dziedziny, jak księgowość, finanse, statystyka, zarządzanie i marketing, a więc te obszary, w których znajomość przynosi przedsiębiorcom i właścicielom firm określone, wymierne korzyści.

Znakiem rozpoznawczym studiów MBA są koncentracja na praktyce oraz dopasowanie programu kursu do potrzeb studentów. Studia MBA można zrealizować w wielu szkołach biznesowych na świecie, nie tylko w Stanach Zjednoczonych, chociaż to właśnie ten kraj najbardziej się z nimi kojarzy.

Tytuły MBA i EMBA dla freelancerów

Access MBA Warszawa

O tym, gdzie zrealizować studia MBA decyduje nie tylko to, gdzie mieszkasz, ale również dziedziny, w których chcesz się rozwijać oraz cele, w których realizacji ma ci pomóc tytuł MBA. W Polsce niektóre szkoły biznesowe są partnerami amerykańskich i kanadyjskich szkół wyższych, z którymi prowadzą wymianę naukową i dydaktyczną. Wiele uczelni oferuje możliwość ukończenia studiów MBA zaocznie. Językiem wykładowym są polski lub angielski.

Jak wybrać uczelnię i „profil” studiów MBA? Najlepszą okazją jest Access MBA Tour. To cykl spotkań organizowanych w największych miastach świata, który daje niepowtarzalną możliwość spotkania „jeden-na-jeden” z przedstawicielami i kierownikami najlepszych szkół biznesu z całego świata oraz ze specjalistami Access MBA.

Spotkania nie są przypadkowe. Organizatorzy Access MBA Tour poproszą cię najpierw o określenie, jakie masz wykształcenie kierunkowe, czym się zajmujesz i w jakim celu chcesz zrobić dyplom MBA. Na tej podstawie umówią dla ciebie indywidualną konsultację lub spotkanie w niewielkiej grupie z przedstawicielami szkół, które najlepiej odpowiadają twojemu profilowi.

Oprócz spotkań możesz także wziąć udział w panelach dyskusyjnych i prelekcjach absolwentów MBA, a także uzyskać wszystkie informacje o szkoleniach i stypendiach dla menadżerów pracujących na rynku globalnym.

W tym roku spotkanie w ramach Access MBA Tour odbędzie się w Warszawie, 7 maja 2019 w hotelu Radisson Blu Sobieski, od godziny 17 do 22.
Warunkiem uczestnictwa jest:
• dyplom licencjata lub wyższy
• płynna znajomość angielskiego
• minimum 2-3 lata doświadczenia zawodowego

Jeśli chcesz wziąć udział w wydarzeniu, wypełnij formularz zgłoszeniowy na stronie organizatora. Konsultant wydarzenia zadzwoni do Ciebie i w trakcie rozmowy telefonicznej ustali, jakie masz oczekiwania wobec MBA i z przedstawicielami jakich szkół najlepiej Cię umówić. Jako podsumowanie otrzymasz listę spotkań.

W warszawskiej edycji Access MBA wezmą udział przedstawiciele szkół biznesowych z Niemiec, Szwajcarii, Francji, Hiszpanii – która nieodmiennie od wielu lat zajmuje miejsca w ścisłej czołówce szkół MBA – Holandii, Danii, Wielkiej Brytanii i szkół międzynarodowych.

Access MBA to wyjątkowe wydarzenie dla wszystkich specjalistów w dziedzinie biznesu i przedsiębiorczości, którzy myślą nad wzbogaceniem swojej kariery o tytuły MBA lub EMBA. Jeśli chcesz wiedzieć, jak to zrobić, wystarczy zarejestrować się na stronie wydarzenia!

Skomentuj

avatar