Nie bądź obcym czyli zabawna i mądra reklama aplikacji językowej

Dla freelancera znajomość języka obcego na dobrym poziomie to pierwszy krok do zdobywania zagranicznych klientów, a co za tym idzie – coraz lepszych zleceń.
O korzyściach, jakie daje nauka języka obcego, nikogo nie trzeba przekonywać, szczególnie w sezonie wakacyjnym. Do tego właśnie postanowili nawiązać twórcy zabawnej i pomysłowej reklamy aplikacji Babbel.com.

Krótki spot pokazuje zmagania przybysza z obcej planety imieniem Alex i jego zmagania w sytuacjach, w których znajomość języka obcego staje się nieodzowna. Reklama dowcipnie odnosi się do uczucia wyobcowania i frustracji, kiedy brak znajomości języka utrudnia lub uniemożliwia porozumienie się w najprostszych (i najważniejszy) kwestiach.

Rozwiązaniem problemów wszystkich „języko-opornych” (nawet alienów z obcych światów) jest aplikacja Babbel, która umożliwia naukę 14 języków. Są to głównie języki europejskie, ale w aplikacji znalazło się też miejsce dla indonezyjskiego.

Aplikacja koncentruje się na słownictwie i frazach „z życia wziętych”, które przygotowują do praktycznego wykorzystania języka w rozmowach i interakcjach, budując pewność siebie i swobodę posługiwania się językiem. Narzędzia do rozpoznawania głosu sprawdzą również, czy wymowa ucznia jest poprawna.

Skomentuj

avatar