Ostatni dzień wakacyjnej promocji w Udemy

Koniec sierpnia dla wielu z nas kojarzy się przede wszystkim z końcem wakacji. Jako freelancer nie musisz myśleć o 1 września w kontekście szkoły, ale jeśli wciąż lubisz się uczyć i zdobywać nowe umiejętności, Udemy daje ci szansę na skorzystanie z bogatej oferty tej platformy w okazyjnej cenie.

Promocja kursów na Udemy dla freelancerów - programowanie, grafika

Promocja kursów online dla freelancerów na Udemy

 

Kursy online dla freelancerów: co znajdziesz na Udemy?

Udemy to jedna z największych platform e-learningowych. Znajdziesz na niej ponad 80 tysięcy kursów internetowych z takich dziedzin, jak programowanie, projektowanie, fotografia i marketing. Bogaty wybór kursów obsługi programów z pakietu Adobe lub programowania w konkretnych językach to coś, co może zainteresować freelancerów, ale Udemy to nie tylko kursy dla tych, którzy szukają okazji do podniesienia kompetencji zawodowych.

W promocji znajdziesz także kursy dotyczące stylu życia, rozwoju osobistego, zdrowia i fitness czy języków obcych. Zwróć uwagę zwłaszcza na te ostatnie: jeśli przygotowujesz się do egzaminów IELTS lub TOEFL, na Udemy znajdziesz również kursy przygotowujące do testów.

 

Promocja Udemy na początek roku szkolnego

Tylko do północy możesz skorzystać z atrakcyjnych promocji. Udemy przeceniło niemal wszystkie swoje kursy, a ceny zaczynają się już od 35 zł.
Oto kilka propozycji, które mogą cię zainteresować.

Kurs tworzenia stron www w HTML i CSS – od podstaw do eksperta
Beginning Mobile Game Development
SEO 2018: od podstaw do pozycjonera stron www
Facebook Ads 2018 – praktyczny marketing w social mediach
Instagram Marketing 2018
Fotografia i filmy video z użyciem dronów
Grafika 3D na początkujących
Web UI UX Design z użyciem Adobe XD
Kaligrafia copperplate

2
Skomentuj

avatar
1 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
RedakcjaSzymon Owedyk Recent comment authors
najnowszy najstarszy oceniany
Szymon Owedyk
Szymon Owedyk

To już po promocji. Ale ja również oferuję kursy online na Udemy. I nawet poza promocją na Udemy, organizuję ją samodzielnie – jako właściciel swoich kursów. Zachęcam, by poznać moje kursy o SEO, WordPress i Pracy zdalnej o tutaj https://jaksierozwijac.pl/kursy-i-ksiazki/