Pozyskaj klientów premium nawet z zagranicy – weź udział w kursie „Zwiększę Sprzedaż”

Kurs online „Zwiększę Sprzedaż” to pierwszy pakiet szkoleniowy w Polsce dedykowany dla freelancerów i małych firm, który pokazuje jak skutecznie nawiązać współpracę z klientami premium i zwiększyć dochód ze sprzedaży usług.

Już po miesiącu uczestnicy kursu podpisują umowy z zagranicznymi klientami, a sam kurs cieszy się ogromnym zainteresowaniem i bardzo dobrymi opiniami. Osoby, które jeszcze miesiąc temu wątpliwy w to, czy przejście na freelancing ma sens, dziś pracują w euro i w dolarach.

Kurs to szansa dla tych osób, które chcą wyrwać się z błędnego koła niskich stawek i samodzielnie dotrzeć do wartościowych klientów z Polski i z zagranicy oraz nawiązać z nimi stałą współpracę.

 

“Dziś każdy, kto oferuje swoje usługi, powinien nauczyć się je sprzedawać.”
– Napoleon Hill.

 

Pakiet 14 szkoleń. 1 Strategia. 10 lat doświadczenia

Kurs „Zwiększę Sprzedaż” to strategia pozyskiwania klientów dedykowana dla freelancerów, stworzona przez Justynę Fabijańczyk, praktyka z 10-letnim doświadczeniem. Autorka kursu „Zwiększę Sprzedaż” pokazuje, jak pozyskiwać wartościowych klientów zdalnie, bez spotkań i z dowolnego miejsca na świecie.

Sama pracuje w ten sposób od 6 lat, z czego 4 ostatnie lata spędziła w podróży przez kilka kontynentów. Jej biurem stawały się np. wynajęte domy, skąd jako freelancer i właścicielka firmy usługowej, pracowała dla takich klientów jak IKEA, Getin Bank, Multikino czy dr Irena Eris.

Jeśli można pozyskiwać wartościowych klientów z plaży na Bali, to czemu nie robić tego równie skutecznie z biura w Warszawie, Toruniu, czy zacisza własnego domu?

 

Program kursu „Zwiększę Sprzedaż”

Na stronie kursu zobaczymy, że kurs oferowany jest w trzech wariantach: Strateg, Mentor i Master. Dodatkowo uzupełniony jest o indywidualny mentoring – Justyna pomaga uczestnikom kursu dotrzeć do właściwych klientów, nawiązać współpracę i podpisać umowę. Ponadto uczestnicy otrzymują certyfikat, wersję audio i pełen dostęp do dodatkowych szkoleń w specjalnej grupie na Facebooku.

Pakiet Strateg to aż 14 szkoleń. Znajdziemy w nim m.in. szkolenie o tym, jak zaprojektować usługę i ofertę, która będzie się cieszyć powodzeniem, jak rozmawiać z klientem, by wywrzeć u niego nieodpartą chęć zakupu lub skorzystania z usługi, jak namierzać właściwych klientów np. na LinkedIn lub Facebooku, jak poradzić sobie z obiekcjami klienta związanymi z ceną oraz omówienie nowoczesnych technik sprzedaży.

Pakiet Mentor to dodatkowe szkolenie z pozyskiwania umów, certyfikat i stały mentoring w postaci osobistej pomocy Justyny w rozwoju Twojej działalności i pozyskaniu wartościowych klientów.

Pakiet Business Master wzbogacony jest o dodatkowe szkolenie z automatyzacji sprzedaży, wyjaśniające jak stworzyć system, który działa tak, jakbyśmy zatrudnili dodatkowego handlowca.

 

Zapisz się na bezpłatne szkolenia wideo

Zapisz się na kilka bezpłatnych mini-szkoleń wideo, w których Justyna opowiada, jak nawiązuje współpracę z klientami, sama będąc na plaży w Meksyku czy na Bali.

Kurs „Zwiększę Sprzedaż” będzie dostępny do maja i można zakupić go na stronie www.zwiekszesprzedaz.pl. To ostatnia szansa na zapisy, bo na następną edycję możemy liczyć najwcześniej na przełomie 2018 i 2019 roku.

Dla kogo jest ten kurs: właściciel lub sprzedawca w agencji reklamowej, lub innej firmy usługowej; handlowiec; freelancer: copywriter, dziennikarz, redaktor, grafik, ilustrator, edytor, wideo i audio, specjalista SEO, web developer, wirtualna asystentka, specjalista adwords, marketer, tłumacz, specjalista ds. mediów społecznościowych, specjalista PR, consultant, recruiter, project manager; a także dla osób oferujących swoje usługi klientom indywidualnym: trener, coach, psycholog online, nauczyciel, dietetyk online, doradca.

Skomentuj

avatar