Mock upy okładek magazynów dla freelancerów

Generatory okładek magazynów online

 

Okładka znanego magazynu z twoim zdjęciem? Realistyczna wizualizacja okładki twojego autorskiego magazynu? A może szablon okładki Forbes do zrobienia zabawnego projektu? Dobrej jakości mock-up nie wymaga wcale znajomości Photoshopa lub ściągania dziesiątek templatek w .PSD.

Przygotowaliśmy dla was listę generatorów okładek gazet, w których stworzycie realistyczne mock-upy i wizualizacje okładek magazynów. Twoje zdjęcie na okładce Vogue? Dwa kliknięcia myszą i gotowe. Autorski magazyn od podstaw? To również da się zrobić bez InDesign. Tylko od was zależy, czy generatory mock-upów okładek potraktujecie jako zabawkę czy kreatywnie wykorzystacie w jednym z hobbystycznych projektów, na przykład do fotomontażu okładki gazety.

Jeśli zezwala na to licencja mock upu, użyjecie go także do prezentacji komercyjnych projektów, wykonanych na konkretne zamówienie klientów, tak jak odbywa się to na Useme.com.

Useme - bezpieczna praca zdalna i faktury VAT bez firmy
 

Profesjonalne serwisy dla freelancerów umożliwiają wysyłkę próbek pracy przed dostarczeniem ostatecznej wersji – i tu mock upy ułatwiają klientowi wizualizację, jak będzie wyglądało zdjęcie, produkt czy grafika na okładce prestiżowego magazynu.

 

Freebies dla grafików: mock upy magazynów – Funny.pho.to

Strona z mock-upami Funny.pho.to daje możliwość przygotowania okładek takich magazynów, jak Playboy, Vogue, Glamour, Cosmopolitan, Marie Claire, Forbes czy Men’s Health. Okładki są na tyle realistyczne, że widać nawet refleksy światła na lakierowanych powierzchniach. Generator ma również wbudowany edytor zdjęć.

 

Generator okładek magazynów – Magazine Cover Maker

Magazine Cover Maker pozwala umieścić wybrane zdjęcie na okładkach najbardziej popularnych magazynów: Time, Travel, People, Playboy, Vanity Fair, Newsweek, Elle i Rolling Stone. Wybierasz jedną templatkę, w przyjaznym interfejsie dopasowujesz zdjęcie i zapisujesz swoją okładkę jako .jpg lub .png – albo od razu wrzucasz na media społecznościowe.

 

Okładka magazynu z twoim projektem – PhotoFunia

Potrzebujesz bardziej realistycznych mock-upów? Na PhotoFunia dopasujesz swoje zdjęcie tak, aby zrobić rozkładówkę, wywiad lub okładkę gazety, prezentowaną w naturalnych ujęciach. W gotowych templatkach znajdziesz także okładkę Vogue.

 

Templatki i mock upy magazynów – Fakezine

Fakezine to strona, na której znajdziesz templatki ponad 100 różnych magazynów. Jeśli na stronach, które wymieniliśmy wyżej, brakuje upatrzonego przez ciebie tytułu, znajdziesz go na Fakeazine. Dodatkowym ułatwieniem jest to, że w edytorze możesz dopasować rozmiar zdjęcia oraz zmienić kolor tła.

Generatory okładek online
Mock-upy okładek magazynów dla grafików

 

Mock upy gazet i okładek – Canva

Canva nie mogło zabraknąć w naszym zestawieniu. Możliwości tej aplikacji są naprawdę imponujące – wlicza się w to także spory zestaw templatek okładek magazynów, które możesz wykorzystać w swoim projekcie lub… użyć jako źródła inspiracji.

 

Okładka magazynu z Twoim zdjęciem – BigHugeLabs

Nie interesują cię okładki znanych magazynów, bo chcesz stworzyć oryginalny projekt od podstaw? BigHugeLabs do wybranego przez ciebie zdjęcia doda tytuł, numer wydania, datę, nagłówki i zajawki tekstów – wszystko ustawiasz sam. Zdjęcie z wakacji jako okładka magazynu? Nic prostszego!

 

Freebies dla grafików: mock upy okładek – Madmagz

Mock-up okładki twojego własnego magazynu to za mało? W Madmagz stworzysz swój własny magazyn od postaw – linijka po linijce i strona po stronie. Serwis nastawiony jest na usługi płatne, w których dostępne są różne templatki magazynów, ale za darmo możesz stworzyć magazyn internetowy na templatce Modern.

 

Darmowe mock upy magazynów – LucidPress

LucidPress to narzędzie dla niezależnych wydawców: stworzysz w nim ulotki, broszury i newslettery. Usługa płatna pozwala na wybór i dopasowanie jednej z templatek, ale stworzenie mock-upu okładki jest darmowe.

 

Darmowe mock-upy okładek gazet – PlaceIt

PlaceIt to prosty generator okładek: szablon przedstawia pustą okładkę grubego magazynu ułożonego na stole – jego okładka zależy od ciebie. Dodajesz zdjęcie, przycinasz je do odpowiedniego wymiaru, a po zapisania dowolnie edytujesz, dodając tekst, filtry czy inne efekty.

 

Darmowy generator okładek dla grafików – Pulp-o-mizer

Pulp-o-mizer to przede wszystkim narzędzie dla grafików i projektantów, którzy lubią estetykę horrorów klasy B…albo są miłośnikami tanich pism „z dreszczykiem”. W Pulp-o-mizer stworzysz oryginalną, „retro” okładkę, której estetyka nawiązuje do brukowców różnej kategorii. Rozbudowany edytor umożliwia stworzenie swojej własnej szaty graficznej.

 

A z jakich generatorów i źródeł freebies z mock-upami Ty korzystasz? Czekamy na Twój komentarz!

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz