Darmowe szkolenia na platformach e-learningowych dla właścicieli firm

Jako właściciel start-upu lub początkujący przedsiębiorca w branży e-usług potrzebujesz wiedzy, jak poruszać się w cyfrowym i mobilnym środowisku oraz jak korzystać z innowacji.

Nie musisz wyważać otwartych drzwi ani uczyć się na swoich błędach. Platformy e-learningowe mają również ofertę skierowaną właśnie do osób, które prowadzą własny biznes i szukają sposobów, aby robić to lepiej i efektywniej.

Darmowe szkolenia na platformach e-learningowych dla właścicieli firm
Darmowe kursy online dla właścicieli start-upów

Dla tych, którzy szukają sposobów na podniesienie wskaźnika konwersji oraz możliwości lepszego zrozumienia zachowań klientów, przygotowane został kursy z dziedziny reklamy internetowej i marketingu.Dowiesz się także, jak rozpoznać i wykorzystać okazje, które pojawiają się na rynku oraz jak wprowadzić do swojej firmy innowacyjne rozwiązania.

 

Darmowe kursy e-learningowe dla właścicieli firm i start-upów

Wyzwól swój potencjał: innowacje i przedsiębiorczość 
Jak kształtować swój świat dzięki innowacjom?

Reklama w sieci 
Sprawdź, jak zmieniały się strategie reklamy od początku istnienia sieci i jak planować kampanie z uwzględnieniem najnowszych trendów i wymagań.

Zachowanie klienta 
Psychologia, antropologia i ekonomia łączą sił, aby pomóc ci poznać zachowanie twoich klientów, aby lepiej dopasować do nich twoje produkty i usługi oraz zwiększyć konwersję.

Zarządzanie nowymi produktami i usługami  
Ten kurs pomoże ci rozpoznawać i wykorzystywać nowe możliwości, aby tworzyć nowe produkty i usługi, na jakie istnieje rynkowe zapotrzebowanie.

Prezentacje multimedialne: umiejętność tworzenia prezentacji 
Dobra prezentacja może przesądzić o twoim sukcesie, przekonać partnerów, inwestorów i przyszłych odbiorców. Jak w atrakcyjny sposób przedstawiać dane, tworzyć wizerunek twojej firmy i jednocześnie budować jej narrację? Wszystkiego dowiesz się z tego kursu.

 

5 darmowych kursów dla właścicieli start-upów i przedsiębiorców – podsumowanie

Wśród darmowych kursów i szkoleń realizowanych na platformach e-learningowych można znaleźć również takie dedykowane przedsiębiorcom i właścicielom start-upów.

Dotyczą przede wszystkim zarządzania nowymi produktami i usługami, ale również znajdziecie w nich podpowiedzi, jak wprowadzić i skorzystać z innowacji, przewidzieć zachowanie klienta czy stworzyć skuteczne reklamy w internecie.

Kiedy prowadzisz własną firmę, zamiast ryzykować naukę metodą prób i błędów warto skorzystać z wiedzy, którą mogą podzielić się inni. Darmowe kursy e-learningowe i kursy online dla przedsiębiorców to sprawdzone źródło wiedzy, którym warto się zainteresować!