Jaki temat na WordPress jest najlepszy w 2019 roku?

Trudno znaleźć obecnie platformę do tworzenia stron www, która cieszy się większą popularnością niż WordPress. WordPress ma swoich przeciwników, ma również kilka wad, jednak w ogólnym rozrachunku wciąż pozwala na stworzenie autorskiej witryny osobom, które nie miały nigdy styczności z kodowaniem lub posiadają zaledwie podstawowa wiedzę o programowaniu stron www.

Jaki temat na WordPress jest najlepszy w 2019 roku?
Najpiękniejsze tematy WordPress 2019

Dla freelancerów WordPress to nie tylko miejsce, gdzie można zbudować efektowne portfolio, ale często także narzędzie pracy.
Jeśli zajmujesz się tworzeniem stron na WP dla swoich klientów, skorzystaj z jednego z tych tematów na WordPress. Dzięki nim przekształcenie twojej wizji w rzeczywistość nie będzie już najtrudniejszą częścią każdego projektu – wszystko to za sprawą intuicyjnych builderów i szerokich możliwości dostosowania szablonu do indywidualnych potrzeb.

 

Najlepsze tematy WordPress w 2019 – BeTheme
Klik

Ten naprawdę multi-funkcjonalny temat na WordPress trudno pobić jeśli chodzi o możliwości dostosowania, elastyczność i jakość wsparcia technicznego. Sprawdzi się u wszystkich użytkowników: od zaawansowanych programistów aż do osób, które właśnie stawiają swoją pierwszą stronę.

Do twojej dyspozycji masz bibliotekę ponad 400 „baz” do stron www z różnych gałęzi przemysłu – wystarczy jedno kliknięcie, aby załadować ją na twoją witrynę, a następnie za pomocą buildera dopasować dokładnie do twoich potrzeb.

 

Najlepsze tematy WordPress w 2019 – Uncode
Klik

Uncode to temat, który został stworzony od podstaw w taki sposób, aby łatwo było stworzyć na jego podstawie nie tylko stronę, ale całe „doświadczenie” użytkownika: potrzebujesz tylko pomysłu, a builder Uncode pomoże ci wcielić go w życie, nawet jeśli nie potrafisz napisać ani linijki kodu.

Na Uncode zbudujesz nie tylko strony dla firm z różnych branż, ale również stworzysz portfolio i sklep Woocommerce dla jednego produktu.

 

Najlepsze tematy WordPress w 2019 – Avada
Klik
Avada nieprzypadkowo jest jednym z najlepiej sprzedających się szablonów na WordPress w ciągu ostatnich 5 lat. To, że blisko 500 tysięcy użytkowników WP wybrało właśnie Avadę nie oznacza wcale, że twoja witryna będzie kopią innych stron www: Avada oprócz dobrze zaprojektowanej podstawy ma także wbudowany całkiem przyzwoity edytor, dzięki któremu dostosujesz temat do w zasadzie każdego typu potrzebnej strony.

 

Najlepsze tematy WordPress w 2019 – Grenada
Klik

Grenada to temat chętnie wybierany przez przedstawicieli branż kreatywnych, takich jak graficy, ilustratorzy i twórcy video do prezentowania swoich prac. Świetnie sprawdza się jako podstawowy szablon do portfolio – jest w całości responsywna, a w swojej strukturze wykorzystuje dwa elementy. Ajax odpowiada za warstwę wizualną i techniczną, a Gutenberg za edycję treści, którymi uzupełnisz swoją witrynę.

 

Najlepsze tematy WordPress w 2019 – Cesis
Klik

Cesis cieszy się opinią jednego z najbardziej „podatnych” na zmiany i dostosowanie tematów WordPress. Jest to to multi-funkcjonalny temat, co oznacza, że dopasujesz go do firmy z każdej branży i co do piksela oddasz w nim swoją wizję strony.