Serwisy do tworzenia logo online

Serwisy do tworzenia logo online

Ostatnio przyjrzeliśmy się najnowszym trendom panującym w świecie projektantów logotypów. Teraz, znając już modę możemy przystąpić do samodzielnego stworzenia logo firmy, marki lub produktu.

Zamówienie profesjonalnego projektu logo nie zawsze jest możliwe. Na szczęście istnieje kilka programów online, które pozwalają stworzyć własny, całkiem niezły logotyp. Serwisy z naszej listy są wykonane w taki sposób, że nawet osoba bez specjalnego wykształcenia może zrobić naprawdę wartościowe logo.

7 programów online do projektowania logo:

Withoomph – kreator logo na podstawie słów kluczowych

 withoomph

Aby stworzyć logo, serwis Withoomph potrzebuje nazwy Twojej firmy oraz kilka kluczowych słów na temat tego, czym się zajmuje. Jeśli sprzedajesz żywność, to trzeba wpisać słowo „żywności”, „zdrowie”, jeśli zajmujesz się florystyką – „kwiaciarnia”, „kwiaty” itd. Na podstawie kluczowych słów serwis oferuje kilkadziesiąt różnych logo. Po wyborze odpowiedniego logotypu można edytować szczegóły typografii oraz wyglądu. Koszt stworzenia logo w serwisie Withoomph zaczyna się od $30.

Przejdź do: https://withoomph.com/

Logo Garden – darmowy program do projektowania logotypów online

Logo Garden

Logo Garden ma trochę więcej możliwości w porównaniu do serwisu Withoomph. Ma to swoje wady i zalety. Jeśli brakuje ci doświadczenia i podstawowej wiedzy z zakresu projektowania grafiki, stworzenie logo w tym serwisie może okazać się sporym wyzwaniem. Z drugiej strony usługi Logo Garden są zupełnie bezpłatne. Kiedy wybierzesz branżę, obrazki i kolory, trzeba po prostu wpisać swój adres e-mail, na który otrzymasz link do pobrania logo.

Przejdź do: http://www.logogarden.com/

upLevo – wielofunkcyjne narzędzie do projektowania grafik

upLevo

upLevo pozwala na tworzenie nie tylko logo, ale także banerów reklamowych, wydruków oraz okładek dla książek. Korzystanie z tego serwisu jest dość proste. Wszystkie elementy redaguje się zupełnie intuicyjnie. Tworzenie logo w upLevo nie jest bezpłatne i ma sens tylko wtedy, gdy korzystasz także z innych funkcjonalności tego serwisu.

Przejdź do: http://www.uplevo.com/

LogoScopic Studio – aplikacja do tworzenia logo na iPhone

LogoScopic Studio

LogoScopic Studio pozwala na tworzenie logo za pomocą iPhone. Aplikacja zawiera 850 wzorów, z których każdy może być edytowany, oraz 100 czcionek. Gotowe logo mogą być eksportowane w wysokiej rozdzielczości. Niektóre szablony są jednak zablokowane w wersji darmowej, aby je otworzyć, trzeba kupić pełną wersję za $4.99. Jako alternatywę dla użytkowników Android można polecić aplikację Logo Maker.

Przejdź do: https://itunes.apple.com/us/app/logoscopic-studio-logo-maker./id965623955?mt=8

Hipster Business – kreator logo i nazwy firmy dla hipsterów

Hipster Business

Hipster Business to żartobliwy serwis, który pomaga wybrać nazwę i logo dla swojej firmy w stylu hipster. Nazwy składają się z dwóch słów, które często nie mają ze sobą nic wspólnego. Wybierać nazwy można bez końca, ale jeśli coś Ci się spodobało, możesz także od razu przejść do innej witryny i kupić tę domenę.

Przejdź do: http://www.hipsterbusiness.name/

Logoshi – zmień szkic w logotyp

Logoshi

Jeśli masz już jakiś pomysł, jak powinno wyglądać Twoje logo, możesz spróbować stworzyć go online w serwisie Logoshi. Za pomocą niezbyt skomplikowanych algorytmów rysunek zamienia się w prawdziwe logo. Można go kupić za $19 w wysokiej jakości, albo pobrać za darmo w niskiej. Loga stworzone w Logoshi są dość proste, a więc nic nie stoi na przeszkodzie, aby je przerysować w programie graficznym do pliku wyższej jakości.

Przejdź do: https://www.logoshi.com/

LogoMakr – program graficzny do projektowania logo za darmo

Logomakr

LogoMakr jest bardzo podobny do Microsoft Paint, tylko ukierunkowany na tworzenie logotypów. Tutaj można wybrać czcionkę, kolor oraz stworzyć obraz prostych geometrycznych kształtów. Serwis jest dość prymitywny, ale dostępny za darmo. Można wybrać dowolną rozdzielczość, a swoje logo pobrać nawet bez rejestracji.

Przejdź do: http://logomakr.com/

Nie pozostaje nic innego jak testowanie wymienionych serwisów i projektowanie swojego logotypu. Jeśli jednak nie czujecie się na siłach aby samodzielnie stworzyć logo warto skorzystać z usług profesjonalnych grafików. Możecie udać się do agencji reklamowej lub zlecić zaprojektowanie logotypu freelancerom.

Jeśli znacie inne ciekawe serwisy do projektowania logotypów to koniecznie podzielcie się nimi w komentarzach. Chętnie przetestujemy!

Zobacz również: 5 serwisów, dzięki którym możesz tworzyć programy bez nawyków kodowania

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz