Zmień swoje nawyki freelancera dzięki aplikacjom mobilnym

11 aplikacji mobilnych, które zmienią twoje nawyki

Za sukces freelancerów odpowiada nie tylko ich know-how czy umiejętność dotarcia do najlepszych klientów. To także nierzadko ciężka praca nad swoimi słabościami – rozkojarzeniem, prokrastynacją i brakiem dyscypliny wewnętrznej.

Nie wszyscy są urodzonymi mobilnymi specjalistami, ale wszyscy mogą popracować nad sobą tak, aby zmienić swoje nawyki. Bycie bardziej konsekwentnym, zorganizowanym i zdyscyplinowanym przydaje się nie tylko w karierze freelancera, ale również w codziennym życiu.

Mogą w tym pomóc aplikacje na urządzenia mobilne, które monitorują twoją aktywność. Wyszukaliśmy dla was 11 aplikacji mobilnych i wtyczek, o których prawdopodobnie jeszcze nie słyszeliście.
Sprawdźcie, które mogą się wam przydać!

Zmień swoje nawyki freelancera dzięki aplikacjom mobilnym
Aplikacje, dzięki którym zbudujesz dobre nawyki

DayDeed
www
DayDeed śledzi i pomaga budować dobre nawyki. Pomaga w tym design aplikacji, który wyzwala mechanizm kary i nagrody – w ten sposób motywuje do podtrzymania dobrego nawyku.

 

Momentum
iOS
Don’t Break the Chain
Android
Don’t break the chain
Rozszerzenie Chrome
Wszystkie te aplikacji i wtyczki tworzą „łańcuch” dni, w których udało ci się dotrzymać swojego postanowienia. Im dłuższy jest, tym bardziej motywuje, aby go nie przerywać!

 

Moodnotes
iOS
Dobre nawyki to nie tylko wcześniejsze chodzenie spać czy aktywność fizyczna. Moodnotes łapie twój nastrój i pracuje nad zmianą twojego sposobu myślenia.

 

Activity Mood Tracker
Android
Czujesz się zniechęcony i nie masz na nic energii? Według psychologów stan ten można łatwo zmienić dzięki… wykonaniu jednej wartościowej czynności, która przynosi wyraźne korzyści. Ta medytacja została stworzona głównie z myślą o osobach, które mają problem ze zmotywowaniem się do ćwiczeń fizycznych, ale sprawdzi się również dla innych aktywności, na które nie zawsze macie siły.

 

Śledzenie nawyków Loop
Android
Loop pomaga utrzymać dobre nawyki, a tym samym – osiągnięcie wyznaczonych celów. Oprócz statystyk prezentuje także grafiki ilustrujące twoje postępy. Jest wolna od reklam i oparta na otwartym kodzie źródłowym.

 

Habit List
iOS
Habit List śledzi zmiany w twoim zachowaniu i pozwala ci sprawdzić, jakie są jego tendencje. Wydaje ci się, że ostatni raz byłeś na siłowni jakoś niedawno? Habit List wyprowadzi cię z błędu…

 

7 Weeks
Android
Aby wypracować i utrzymać nowy nawyk, potrzebujesz dokładnie 7 tygodni – 49 dni to czas, kiedy nowe zachowanie się ugruntowuje. Aplikacja pomaga utrzymać motywację, zwiększyć dyscyplinę i śledzić postępy.

 

Productive
iOS
Productive pomaga ci zorganizować swoje życie i zbudować dobre nawyki dzięki licznikowi czasu. Ucieszy przede wszystkim miłośników statystyk i tabelek – aplikacja pokazuje „łańcuch” ukończonych czynności, plan nowych i statystyki.

 

Tribe
iOS
Tribe to niezwykła aplikacja – motywuje do działania nie tylko ciebie, ale również twoich znajomych. Jeśli trudno ci dotrzymać postanowienia, a czujesz się zmotywowany dopiero, kiedy w wyzwaniu uczestniczy ktoś poza tobą – zaproś znajomych do Tribe i osiągnijcie cel wspólnie.

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz