Kursy dla wirtualnych asystentek

Wirtualna asystentura to często pierwszy krok do tego, aby zostać freelancerem. Jednocześnie jest to świetne rozwiązanie dla wszystkich, którzy w pracy zdalnej nie lubią monotonii.

Jako copywriter, grafik lub programista poruszasz się w jednej dziedzinie, niezależnie od tego, że wykonujesz projekty dla różnych klientów. Praca wirtualnej asystentki lub asystenta nie wymaga tak specjalistycznych umiejętności, jakie posiadają „pełnowymiarowi” copywriterzy, graficy i specjaliści IT, ale pozwoli ci wykorzystać uzdolnienia w każdej z tych dziedzin.

Kursy dla wirtualnych asystentek
Wirtualna asystentka

 

Wirtualna asystentka: co to znaczy?

Praca wirtualnej asystentki lub asystenta polega na szeroko rozumianym wsparciu twojego zleceniodawcy w pracy związanej z e-marketingiem, e-commerce oraz w „klasycznej” pracy biurowej, z tym że w wersji zdalnej.
Obowiązki wirtualnej asystentki mogą rozciągać się od umawiania spotkań, organizacji kalendarza i prowadzenia korespondencji aż do pisania krótkich tekstów, prowadzenia kont na mediach społecznościowych czy nawet przygotowania prostych stron www i wsparcia sprzedaży.
Wiele zależy od tego, w czym się specjalizujesz i jakie są twoje naturalne predyspozycje. Zaletą pracy wirtualnej asystentki jest właśnie to, że możesz wykorzystać w niej swoje pasje i hobby, ponieważ trudno mówić o zestawie „obowiązkowych” kompetencji, jakie bezwzględnie musisz posiadać.

 

Wirtualna asystentura: gdzie się uczyć i jak zacząć?

Uważasz, że masz pewne umiejętności i cechy – na przykład świetną organizację czy dokładność – i chcesz spróbować swoich sił, ale czujesz, że przyda ci się również dodatkowa wiedza i kompetencje? BrandAssist Academy przygotowało szereg szkoleń opracowanych z myślą o wirtualnych asystentkach, które poszukują konkretnych umiejętności w zakresie obsługi aplikacji graficznej Canva, zarządzania projektami, budowy stron na WordPress, wsparcia sprzedaży, organizacji webinarów i inne. Bazą do każdego kursu jest szkolenie przygotowane przez Polę Sobczyk.

Już 23 września rozpocznie się także przedsprzedaż V edycji kursu dla wirtualnych asystentek, wzbogacona o spotkania live ze znanymi markami z branży e-comemrce.
Szkolenia mają na celu przygotować do pracy wirtualnej asystentki lub asystenta, zarówno osoby początkujące, jak i freelancerów z doświadczeniem. Kursy oczywiście prowadzone są zdalnie.
Aby otrzymywać informacje o V edycji kursu, zapisz się na listę oczekujących TUTAJ.