Darmowe kursy online dla freelancerów w lutym

Gdzie możesz za darmo nauczyć się nowych rzeczy lub poszerzyć wcześniej zdobytą wiedzę? Platformy e-learningowe oferują liczne kursy, poradniki i tutoriale. W zależności od typu platformy i kursu, wiele z nich jest darmowych.

Darmowe szkolenia na platformach e-learningowych dla freelancerów

Darmowe kursy online dla freelancerów

Poniżej prezentujemy listę darmowych kursów dla freelancerów, które startują w lutym. Część z nich ma określony harmonogram, część możesz zrealizować we własnym tempie. Do materiałów z niektórych kursów możesz mieć dostęp również po zakończeniu trwania nauki.

 

Darmowe kursy online dla freelancerów – copywriting i pisanie tekstów

Writing for web
Tworzenie skutecznego contentu, tworzenie treści na potrzeby webinarów

Angielski dla dziennikarzy
W tym kursie wykładowcy zaznajomią was z podstawami praktyki dziennikarskiej (dziennikarstwo globalne i lokalne, etyka dziennikarska, dziennikarstwo obywatelskie), jak i przeprowadzą szereg ćwiczeń ze słownictwa i stylistki tekstu.

 

Darmowe kursy online dla freelancerów – projektowanie i grafika

Podstawy modelowania 3D w Blender
Grafika 3D cieszy się coraz większą popularnością – ultra-realistyczne rendery są powszechnie wykorzystywane w wizualizacjach i katalogach. Jak nauczyć się podstaw modelowania w 3D? Ten kurs przedstawia modelowanie, teksturowanie i rozświetlanie za pomocą darmowego programu Blender.

Umiejętności: User Experience
Dlaczego UX jest ważne i jak je zaprojektować? Dowiedz się, jakie są podstawowe techniki i narzędzia w UX, i zaprojektuj najlepszy interfejs.

Komunikacja wizualna w mediach cyfrowych
Kurs porusza różne aspekty komunikacji wizualnej, w tym także psychofizjologii widzenia, która jest kluczowym elementem szybkiego rozpoznawania marki oraz zdobywania odbiorców w świecie szybko zmieniających się nowych mediów.

BeVisual! Podstawy szkicowania dla IT
Szkicowanie ułatwia komunikację i przekształcanie abstrakcyjnych idei w namacalne projekty, nad którymi można pracować dalej. Szkice zostawiają jednocześnie sporo miejsca na interpretacje i zmiany.

 

Darmowe kursy online dla freelancerów – programowanie i IT

Stwórz własną aplikację
Interaktywny edytor kodu, wprowadzenia teoretyczne, wyzwania i video motywujące – wszystko to składa się na kurs, w którym poznasz tajniki tworzenia własnych aplikacji mobilnych.

Tworzenie aplikacji na Android
Deweloperzy Android pokazują, jak stać się profesjonalnym twórcą aplikacji dzięki wykorzystywaniu najlepszych praktyk i technologii.

Umiejętności: mobilność
Rok 2016 był przełomowy – po raz pierwszy ilość użytkowników aplikacji mobilnych przekroczyła ilość użytkowników aplikacji desktopowych. Jeśli chcesz wykorzystać możliwości, jakie kryją się w rynku usług i produktów mobilnych, ten kurs odkryje je przed tobą.

Pisanie, uruchamianie i naprawianie kodu w C
Programujesz w C lub chcesz nauczyć się tego języka? W tym kursie poznasz podstawy pisania kodu, a następnie jego uruchomienia oraz debugowania.

Tworzenie wersji kontrolnych w Git
Tworzenie wersji kontrolnych to jedna z najlepszych praktyk programowania, jaką możesz sobie przyswoić. Programiści i deweloperzy do ich tworzenia używają często Git. Chociaż trudno nazwać tę platformę intuicyjną lub łatwą w obsłudze, warto zainwestować czas i trochę wysiłku, aby nauczyć się z niej korzystać. Ten kurs pokaże ci, jak zacząć.

 

Darmowe kursy online dla freelancerów – podsumowanie

Przy obecnych możliwościach nauki online trudno znaleźć branżę, w której nie pojawiają się interesujące kursy, szkolenia i możliwości praktycznej nauki. Dotyczy to także rynku usług pracy zdalnej.

Oferta darmowych szkoleń na platformach e-learningowych skierowana jest także copywriterów, grafików i programistów. Na kursach nauczycie się między innymi projektowania UX, tworzenia identyfikacji wizualnej, programowania w C, tworzenia aplikacji mobilnych oraz tworzenia tekstów na potrzeby sieci,w tym webinarów.

Które kursy wybierzecie dla siebie?

Skomentuj

avatar