Sierpniowe nowości dla freelancerów: e-learning – hobby i wiedza

Wakacje trwają, co dla jednych oznacza letnią labę, a dla innych… czas na to, aby rozwijać zainteresowania i poszerzać wiedzę, niekoniecznie związaną z dziedziną zawodową.

Przygotowaliśmy dla was listę darmowych kursów, które startują w sierpniu. Znajdziecie na niej kursy e-learningowe poświęcone nowym trendom w dziedzinach projektowania, a także szkolenia i tutoriale, które zainteresują hobbystów.

Darmowe kursy dla freelancerów - hobby i nauka

Darmowe kursy dla freelancerów w sierpniu

 

Biohacking zdrowia twojego mózgu

KLIK
Wszyscy chcemy żyć w zdrowiu, stąd popularność zdrowego odżywiania, diet i ćwiczeń fizycznych. Mało kto zwraca jednak uwagę na to, że mózg, podobnie jak mięśnie i inne organy wewnętrzne, również zasługuje na specjalne traktowanie.
Na kursie dowiesz się, jakie aktywności są szczególnie korzystne dla tej najważniejszej części ludzkiego ciała.

 

Popraw swoje kompetencje międzykulturowe

KLIK
Według The Economist, 90% managerów wyższego szczebla w 68 krajach na świecie uważa zarządzanie międzynarodowymi zespołami za swoje największe wyzwanie. Jeśli jako freelancer chcesz pracować dla zagranicznych zleceniodawców lib być częścią międzynarodowego zespołu, poświęć chwilę na zrobienie tego kursu.

 

Sztuka fotografii

KLIK
Tego kursu nie mogło zabraknąć na naszej wakacyjnej liście. Szykujesz się do wyjazdu lub jesteś już po wakacyjnych wojażach, a dysk twardy laptopa pęka w szwach od zdjęć? Naucz się dobić je dobrze i obrabiać na profesjonalnym poziomie.

 

Handel antykami i przestępstwa w sztuce

KLIK
Ten kurs może posłużyć jako uzupełnienie wakacyjnych wyjazdów, szczególnie jeśli lubisz spędzać czas w muzeach i galeriach., Kto kradnie sztukę, komu ją sprzedaje i jak działają fałszerze? Pasjonujący kurs dla ciekawskich.

 

Realistyczne modelowanie 3D – architektura

KLIK
Modelowanie i grafika 3D to obecnie część grafiki, która cieszy się coraz większą popularnością. Realistyczne rendery powoli zastępują zdjęcia w reklamach, katalogach produktów i na stronach www. W tym kursie poznasz podstawy modelowania architektury w 3D.

 

Odśwież swoje resume

KLIK
Twoje resume, CV lub portfolio – kiedy ostatni raz wprowadzałeś w nim poprawki? Wakacje to dobry czas na przemyślenie swojego portfolio, wprowadzenie zmian i nadanie mu nowego, bardziej atrakcyjnego kształtu. Ten kurs ci w tym pomoże.

 

Wzmocnij swój networking na LinkedIn

KLIK
Networking jest wskazywany przez freelancerów jako jedno z najskuteczniejszych narzędzi do pozyskiwania nowych zleceń. Jak wykorzystać w pełni potencjał, jaki dają media społecznościowe, w tym LinkedIn? Sugestie i rady znajdziesz w tym kursie.

 

Dlaczego postujemy? Antropologia w mediach społecznościowych

KLIK
Dlaczego tak lubimy social media? Jaki wpływ na nasz świat i związki międzyludzkie mają platformy społecznościowe? Kurs przybliża najbardziej podstawowe zagadnienia związane z popularnymi mediami społecznościowymi.

 

Medytacja: sposób, żeby osiągnąć cele w życiu

KLIK
Uspokaja, wycisza, regeneruje mózg, poprawia koncentrację i zdolności poznawcze (KLIK) – medytacja ma wiele korzyści. Jeśli wydaje ci się, że to tylko siedzenie nieruchomo, ten kurs pokaże ci, że medytacja może przynieść ci korzyści w niemal każdej dziedzinie życia.

 

Myślenie kreatywne: techniki i narzędzia, dzięki którym osiągniesz sukces

KLIK
Nie tylko dla freelancerów myślenie kreatywne i rozwiązywanie problemów są przydatne w pracy. Jak nauczyć się robić krok w tył, aby jeszcze raz przemyśleć problem, nauczyć się patrzeć z innego punktu widzenia, jak przekazywać nowe idee i tworzyć nowe rozwiązania? Kurs przynosi odpowiedzi nie tylko na te pytania.

Skomentuj

avatar