Darmowe kursy online dla freelancerów – lipiec

Jesteś jednym z tych freelancerów, którym początek lata kojarzy się w odpoczynkiem i wolnym czasem, czy raczej szukasz ekstra zleceń, aby zarobić na fajne wakacje?
Niezależnie od tego, czy chcesz twórczo wykorzystać okres „urlopu”, czy potrzebujesz podpowiedzi, w jakich niszach szukać zleceń na pracę zdalną, kursy online sprawdzą się jednakowo dobrze.

W tym miesiącu przygotowaliśmy coś zarówno dla tych, którzy chcą wykorzystać letni okres na wprowadzenie zmian i ulepszeń w zarządzaniu swoją karierą, jak i dla tych freelancerów, którzy rozglądają się za nowymi niszami.

e-learning dla freelancerów: gry video, gry pc, gry mobilne, 3d, vr, ar

Najlepsze darmowe kursy online dla freelancerów w lipcu

 

Obecnie popularnym kierunkiem rozwoju jest branża gier video oraz VR, dlatego warto zainteresować się technikami i umiejętnościami, które przydają się w tworzeniu gier i grafiki 3D. Jeśli do rej pory ograniczaliście się tylko do grania, może czas spróbować swoich sił również jako twórcy? O tym, że gry video stają się ciekawa niszą dla copywriterów pisaliśmy tu i tu – teraz czas na programistów i grafików 3D.

Tradycyjnie w naszym zestawieniu pojawi się też kilka kursów dla programistów i grafików.
Wszystkie kursy są darmowe, trwają od 2 do 5 tygodni i zaczynają się już dzisiaj!
Zapraszamy!

 

Darmowe kursy online dla freelancerów – zarządzanie karierą

Inaczej niż do tej pory, w tym miesiącu przygotowaliśmy dla was zestawienie kursów, które pomogą wam lepiej zarządzać karierą freelancera. Techniczne know-how i doświadczenie nie zawsze idą w parze z dobrą prezentacją twoich zalet w sieci lub stworzeniem profesjonalnej marki – o tym, dlaczego freelancer jej potrzebuje, pisaliśmy tutaj (KLIK).

Jeśli zatem prowadzisz swoją stronę www, profesjonalny blog lub jesteś obecny w social mediach jako freelancer, sprawdź, co zrobić, aby twoje działania były spójne, w jaki sposób wykorzystać je do zdobywania klientów oraz… jak ustalić cenę swojej pracy.

Twoja strona lub blog mogą być bardzo skutecznym narzędziem do promowania twoich usług i szukania nowych zleceń. Coursearea oraz Open2Study podpowiedzą ci, jak zoptymalizować twoją stronę, zarządzać treściami w mediach społecznościowych i reklamować te, które mają największy potencjał.

Jak freelancer może wykorzystać markę osobistą do zwiększania dochodów?
Wycena pracy: kurs nie tylko dla freelancerów
Optymalizacja strony www freelancera
Content marketing dla freelancerów
Social media w pracy zdalnej
Reklama online

 

Darmowe kursy online dla freelancerów – gry video i gry unity

Branża gier video przeżywa rozkwit: z jednej strony gry na smartfony stały się nieodłączną „częścią” niemal każdego telefonu, z drugiej rozwój takich technik, jak grafika 3D, VR i AR mają szansę popchnąć tę gałąź rozrywki na zupełnie nowe tory.

Niezależnie od tego, czy zajmujesz się grafiką 2D, 3D, czy programowaniem, możesz próbować swoich sił w branży związanej z grami. Obecnie pojawia się coraz więcej kursów dla specjalistów różnych branż, zainteresowanych właśnie grami.

Tworzenie gier: projektowanie, programowanie, architektura, silniki, sztuczna inteligencje i doświadczenie gracza
Struktury danych dla programistów gier
Programowanie zorientowane obiektowo w grach na Unity
Programowanie gier Unity
Modelowanie 3D w VR
Produkcja video VR 
Tworzenie gier VR

 

Darmowe kursy online dla freelancerów – programowanie i grafika

W okresie wakacyjnym możesz także doszlifować umiejętności, które już posiadasz, lub nauczyć się czegoś zupełnie nowego. Pisaliśmy niedawno o umiejętnościach, które obecnie są najbardziej poszukiwane na rynku pracy zdalnej – poniżej znajdziesz listę kursów, które pomogą ci je zdobyć!

Nauka programowania dla freelancerów
Kodowanie stron www
Programowanie responsywne
Tworzenie aplikacji webowych
Programowanie w Java
JavaScript, Jquery, Json
Tworzenie obrazów – część większego kursu projektowania graficznego

Który z kursów wybierzesz dla siebie? Czego jeszcze chcesz się nauczyć? Daj nam znać w komentarzach, jakich kursów brakuje na naszej liście!

Skomentuj

avatar