Darmowe źródło zdjęć na licencji CC

Nowy darmowy stock dla grafików

Nowy darmowy stock dla grafików i blogerów

Chociaż do dyspozycji freelancerów jest wiele darmowych stocków, nie zawsze łatwo jest znaleźć odpowiednią grafikę. Różne strony mają inne systemy rejestracji, opcje wyszukiwania i dostarczania fotografii, a zdjęcia nie zawsze są na licencji CC0.

Prezentujemy wam nowy i stosunkowo mało znany bank zdjęć, FreePhotos. Ten stock to „kolekcja” zdjęć wysokiej jakości i nierzadko więcej niż przeciętnej wartości artystycznej zebranych z wielu różnych źródeł i uzupełnianych przez użytkowników.
Wszystkie materiały na FreePhotos są darmowe i przeznaczone do wykorzystania w twoich projektach – są na licencji CC0.

Darmowe zdjęcia na licencji CC
FreePhotos – wyszukiwarka zdjęć stockowych

Co sprawia, że warto korzystać z FreePhoto? Silnik wyszukiwarki sprzężony jest z wyszukiwarkami innych stocków i źródeł, przez co zyskujesz szybki dostęp do najlepszych zdjęć w sieci. W wyszukiwaniu warto posługiwać się złożonymi słowami kluczowymi.
Druga zaleta FreePhoto to infinite scroll w wynikach wyszukiwania zamiast wyświetlania wyników na kolejnych stronach. Może się wydawać, że to niewiele, ale z punktu widzenia UX ten szczegół naprawdę robi dużą różnicę.
Serwis występuje w kilku wersjach językowych (angielska, hiszpańska, włoska, portugalska, francuska, rosyjska, rumuńska, niemiecka).

Lista darmowych stocków i banków zdjęć dla grafików i blogerów

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Skomentuj

avatar