Biura na godziny dla start-upów

Teoretycznie jako przedsiębiorca możesz pracować z każdego miejsca, jeśli masz dostęp do internetu i swojego laptopa. W praktyce okazuje się jednak, że czasem potrzebne jest wygodne i ciche miejsce, w którym możesz skoncentrować się na swoich obowiązkach.

Dotyczy to także podróży – niezależnie od tego, czy są to podróże służbowe, czy chcesz połączyć wyjazd z pracą „w plenerze” jako cyfrowy nomada.

Biura na godziny dla start-upów
Wyszukiwarki biur coworkingowych dla przedsiębiorców

 

Kiedy podróżujesz po Polsce, zawsze możesz skorzystać z listy polskich biur coworkingowych opracowaną przez serwis useme.eu.

W podróży zagranicznej przyda ci się z kolei jedna z czterech aplikacji, które stworzono z myślą o freelancerach, przedsiębiorcach i właścicielach start-upów. Umożliwiają one wyszukanie miejsca do pracy, biura do wynajęcia lub co-worku w dowolnym miejscu na świecie.

 

Lista stron www i aplikacji do wyszukiwania miejsc do pracy

Jako start-upowiec, przedsiębiorca czy freelancer możesz skorzystać z możliwości, jakie daje wynajmowanie biurek lub pomieszczeń do pracy w przestrzeniach co-workingowych.
Większość ze stron poza katalogiem miejsca i wyszukiwarką biur i biurek na godziny ma także możliwość dokonania rezerwacji za pomocą przedpłaty.

 

ShareDesk

Gdzie szukać biur coworkingowych zagranicą
Sharedesk – wyszukiwarka coworkingów i biur na godziny dla przedsiębiorców

Link
Dostępny również na Android
ShareDesk to jedna z największych baz przestrzeni coworkingowych na świecie – obejmuje prawie 2,5 tysiąca biur w ponad 400 miastach w 70 krajach.

Strona i aplikacja umożliwiają znalezienie miejsca do pracy blisko ciebie. Dostępne są także podstawowe informacje o wybranym biurze lub coworkingu (adres, ceny, wielkość, dodatkowe usługi, adres www).

 

Desktime

Gdzie szukać biur coworkingowych zagranicą
Desktime – wyszukiwarka coworkingów i biur na godziny dla przedsiębiorców

Link
Desktime dysponuje dużą bazą coworkingów amerykańskich, ale również lokacji z innych części świata, w tym Europy Środkowej. Jest to chyba najładniejsza ze stron z wyszukiwarkami coworków dla przedsiębiorców i freelancerów, o najbardziej przyjaznym interfejsie.

Wyszukiwarka umożliwia korzystanie z filtrów (dostępność, wielkość miejsca, cena). Ceny są zależne od właściciela obiektu, ale Desktime oferuje także „pakiety”, które często są w cenach promocyjnych.

 

Nexudus Spaces

Gdzie szukać biur coworkingowych zagranicą
Nexudus Space – wyszukiwarka coworkingów i biur na godziny dla przedsiębiorców

Link
Dostępny również na iOS
Strona zawiera wyszukiwarkę miejsc pracy dostępnych w twoim regionie. Wyszukiwać możesz również za pomocą list krajów dostępnych w pasku nawigacji po prawej stronie – są na niej kraje ze wszystkich kontynentów świata.
Na stronie dostępne są informacje o adresie i cenach miejsca, a także link do strony domowej.

 

Desk Near Me

Gdzie szukać biur coworkingowych zagranicą
Desk Near Me – wyszukiwarka coworkingów i biur na godziny dla przedsiębiorców

Link
Dostępny również na iOS
To strona podobna do Nexudus Spaces. Pomaga znaleźć wolne miejsca do pracy bezpośrednio w twojej okolicy. Kryteria wyszukiwania to nie tylko okolica, ale również cena, czas wynajęcia (od godzin do miesięcy) i ilość potrzebnego miejsca.

Rezerwowanie miejsca za pomocą aplikacji jest darmowe, a stawki za wynajem różnią się w zależności od właściciela obiektu.

 

Wyszukiwarki coworkingów dla przedsiębiorców i freelancerów

Chociaż praca z kawiarni lub biblioteki ma swoich zwolenników, czasem potrzebne jest miejsce, w którym będziesz mógł odciąć się od bodźców zewnętrznych, wyciszyć i skoncentrować w pełni na swoich zadaniach.
Jeśli sporo podróżujesz i wyjeżdżasz zagranicę, możesz skorzystać z wyszukiwarek coworkingów i biur na godziny dla freelancerów i przedsiębiorców.
Do wyszukania polskich biur coworkingowych polecamy listę opracowaną przez portal useme.eu.

Zapisz

Zapisz