Obniżki i promocje dla freelancerów na Czarny Piątek

Czarny Piątek to okazja, aby upolować wymarzone rzeczy w lepszych cenach. Nie muszą być to ubrania, kosmetyki lub sprzęt elektrofoniczny, chociaż to właśnie z tymi produktami kojarzą się zwykle listopadowe obniżki.

Obniżki i promocje dla freelancerów na Czarny Piątek
Czarny Piątek dla freelancerów

Promocje w Czarny Piątek znajdziecie także u dostawców waszych ulubionych e-usług i e-produktów. Jako freelancer nie musisz zatem wychodzić z domu, aby skorzystać z najlepszych ofert na programy, grafiki, kursy i usługi, które pomogą ci sprawniej i efektywniej realizować zlecenia dla klientów.

 

WordPress: obniżki cen themes w Czarny Piątek

Elegant Themes – link
Wyprzedaż tematów na WordPress rozpocznie się w piątek o 6 rano naszego czasu. Ekipa Elegant Themes zapewnia, że do zgarnięcia będzie sporo darmowych specjałów od Divi i społeczności WordPress. Ich ilość jest ograniczona, dlatego jeśli chcesz się załapać, sprawdź stronę odpowiednio wcześnie.
Jeśli zastanawiasz się nad zakupami, Czarny Piątek to dobry moment na decyzję: możesz liczyć na największe obniżki w całym roku.

Themify.me – link
Na Czarny Piątek Themify.me ma dla was obniżkę 40% na wszystkie zakupy – w tym także tematy i wtyczki. Mniej kosztuje również dożywotni dostęp do wszystkich materiałów, jakie znajdują się na Themify.me: za 75$ możesz mieć wszystkie 42 tematy, 12 wtyczek i 25 dodatków wraz z dożywotnim wsparciem technicznym.

StudioPress – link
StudioPress świętuje uruchomienie nowego edytora WordPress, Gutenberga. Z tej okazji do końca listopada możesz skorzystać z 20% obniżki na wszystkie tematy, jakie są dostępne.

 

Grafiki: obniżki cen zdjęć i fontów w Czarny Piątek

InkyDeals – link
Na InkyDeals znajdziesz całe zestawy grafik (bundle), grafiki rastrowe i wektorowe, a także tematy na WordPress i dodatki dla programistów do stron www (głównie style CSS). Z okazji Czarnego Piątku na InkedDeals możesz w naprawdę promocyjnych cenach, np. olbrzymie paczki wektorów, tekstur, akcji i fontów lub tekstur, akcji i overlays do zdjęć.

Freepik – link
Niektórzy z was mogą znać Freepik raczej jako źródło freebies niż płatnych plików, ale grafiki, wektory i dodatki premium wymagają posiadania wykupionego planu. W Czarny Piątek kosztuje on o połowę mniej: 40 euro zamiast 90. Promocja trwa do 25 listopada.

MyFonts – link
Promocje na fonty obejmują zniżki od 10% do nawet 90%. Zakup fontów daje ci możliwość również komercyjnego wykorzystania. Przed zakupem sprawdź, czy na pewno wszystkie odmiany danego kroju mają polskie znaki.

 

Programy graficzne – obniżki w Adobe i Corel na Czarny Piątek

Creative Cloud – link
W Czarny Piątek możesz kupić pełen zestaw aplikacji Creative Cloud możesz kupić już za 37 euro na miesiąc w planie rocznym, czyli o pond 20 euro taniej niż w standardowej ofercie. Oprócz całej kolekcji 20 aplikacji w wersjach desktopowych i portable otrzymujesz jeszcze 100 GB przestrzeni w chmurze wraz z Adobe Fonts i Adobe Portfolio.
Oferta jest ważna do 23 listopada.

CorelDraw – link
Programy graficzne to nie tylko Adobe – wystarczy wymienić CorelDraw, aplikację do tworzenia grafik wektorowych, najpoważniejszego konkurenta Illustratora. Zespół programistów Corel również ma propozycję obniżki dla freelancerów. Przeceny sięgają nawet 60%, a sam CorelDraw kupisz o 20% taniej.

 

Kursy dla freelancerów – obniżki cen w Czarny Piątek

Udemy – link
Tej platformy e-learningowej nie mogło zabraknąć w naszym wyliczeniu. Tradycyjnie Udemy ma dla ciebie promocje i oferty specjalne. W tym roku wybrane kursy kupisz już za 35 zł. Dodatkowo jeśli do Czarnego Piątku kupisz jeden kurs na Udemy, w CyberPoniedziałek dostaniesz kolejny za darmo.

DesignCode – link
To platforma, która zawiera kompletne kursy o najlepszych narzędziach i systemach projektowania (Sketch, Figma, AdobeXd), jak również tworzenia prototypów w React i Swift. W Czarny Piątek wszystkie z 14 kursów – animacji, kodowania i prototypowania, udźwiękowienia, edycji video i postprodukcji video) są tańsze o połowę.

A z jakich obniżek ty zamierasz skorzystać w Czarny Piątek? Podziel się z nami pomysłami w komentarzach!