Freelancy —asystent freelancera w zakresie zarządzania projektami oraz czasem

Freelancy – asystent freelancera w zakresie zarządzania projektami oraz czasem

Freelancy to serwis internetowy oraz rozszerzenie dla Chrome. Nie jest bezpłatne, ale bardzo użyteczne. Serwis śledzi ilość czasu spędzonego nad każdym zadaniem, pozwala na zarządzanie projektami oraz na automatyczne wystawianie rachunków dla klientów.

Freelancy —asystent freelancera w zakresie zarządzania projektami oraz czasem
Freelancy —asystent freelancera w zakresie zarządzania projektami oraz czasem

Freelancy wykonuje 3 zadania:

  1. Uwzględnia czas spędzony nad projektem.
  2. Pozwala na zarządzanie projektem.
  3. Tworzy rachunki, które można wysłać do klientów.

Jeśli ustalisz stawkę godzinową, możesz śledzić nie tylko ilość czasu poświęconego na realizację projektu, ale także zarobione pieniądze. W zakładce Tracking, która odpowiada za zarządzanie projektem, można tworzyć osobne zadania.

Freelancy działa tylko z jedną walutą – dolarami, więc przyda się freelancerom, którzy rozliczają się tylko za jej pomocą.

Freelancy jest serwisem płatnym, dostępnym w ramach subskrypcji. Po dwutygodniowym bezpłatnym okresie będziesz musiał zapłacić $5 miesięcznie. Istnieje także możliwość zakupu półrocznej lub rocznej subskrypcji z odpowiednio 10% albo 15% rabatem.

Serwis jest obecnie dostępny w wersji internetowej oraz jako rozszerzenie dla Google Chrome. Planowane jest także udostępnienie go w wersji aplikacji mobilnej.

Czy kupno tej aplikacji się opłaca? Zależy to od konkretnej sytuacji. Może znacie podobne serwisy, ale bezpłatne lub tańsze?

 

Zapisz

Zapisz