Podstawowe aplikacje dla Instagrama

Aplikacje dla Instagram

 

Instagram – doskonały serwis dla tych, którzy chcą uchwycić najważniejsze chwile swojego życia i dzielić się nimi z przyjaciółmi. Nasza lista aplikacji pomoże ci nie tylko w oryginalny sposób zachować te chwile w swojej pamięci, ale też wyróżnić swój profil na tle innych.

Podstawowe aplikacje dla Instagrama

Podstawowe aplikacje dla Instagrama

Layout

Layout to być może to najbardziej wygodna i łatwa w obsłudze aplikacja do tworzenia kolaży. Intuicyjny interfejs, wiele wzorów i żadnych „zabawnych” ramek. Dla kolażu można wybrać zdjęcie z galerii lub skorzystać z funkcji „fotobudki” do robienia zdjęć na miejscu.

Hyperlapse

Hyperlapse to kolejna przydatna aplikacja od założycieli Instagrama. Hyperlapse-video – to klipy nagrane ze stabilizacją obrazu oraz zwiększoną prędkością. Dla przykładu, spójrz na to video:

Aplikacja Hyperlapse pozwala nagrywać video bezpośrednio ze smartfona. Kilka kliknięć i niebanalny post na Instagrama jest gotowy.

Hyperlax

Hyperlax to idealny time killer. W czasie rzeczywistym pokazuje najnowsze video z przyjemną muzyką oznaczone tagiem #hyperlapse. Można podziwiać wschody i zachody słońca, spojrzeć na proces tworzenia rysunków, zobaczyć dziesiątki atrakcji z całego świata oraz fragmenty życia obcych ludzi.

Boomerang

Aplikacja Boomerang służy do tworzenia krótkich video, które są odtwarzane do przodu i od tyłu. Rezultatem jest coś pomiędzy fotografią, plikiem GIF a video. Z aplikacją Boomerang nawet banalne selfie, wyglądają ciekawe i nieco zabawnie.

VSCO

Aplikacja VSCO powinna być zainstalowana na smartfonie z trzech powodów. Po pierwsze to zestaw efektów i filtrów VSCO oraz wygodne narzędzie do przetwarzania obrazu. Filtry Instagram już są bardzo rozpoznawalne, a za pomocą VSCO zmożesz wyróżnić swoje zdjęcia. Po drugie to  wygodna kamera z dużą ilością funkcji. Po trzecie to społeczność fotografów i dużo zdjęć dla inspiracji.

Snapseed

Snapseed to aplikacja Google dla profesjonalnej obróbki obrazów bezpośrednio na telefonie. Głównymi zaletami tej aplikacji są szeroki wachlarz narzędzi, filtrów oraz otrzymywanie różnych formatów zdjęć.

Over

Oprócz typowych narzędzi do edycji zdjęć (zmiana rozmiaru, jasności, filtry i tak dalej) Over daje użytkownikom możliwość „mówienia” za pośrednictwem swoich zdjęć. Możesz wybrać font z kolekcji i dodać dowolny napis na swoim zdjęciu: życz wszystkiego najlepszego swojemu przyjacielu z okazji urodzin, podziel się motywacyjnym cytatem, opisz swój nastrój, cokolwiek.

PicsArt

Kreatywność – to nie tylko filtry fotograficzne. Z PicsArt dowolny obraz może stać się małym dziełem sztuki: możesz rysować, dodawać etykiety i naklejki, filtry, robić kolaże oraz oprawy do nich. Można powiedzieć, że ta aplikacja to kieszonkowy Photoshop z bardzo prostym interfejsem.

Nine

Aplikacja Nine automatycznie generuje obraz składający się z twoich dziewięciu najpopularniejszych zdjęć w ciągu ostatniego roku, a dalej możesz obserwować, jak inni ludzie anonimowo je oceniają. Sam także możesz oglądać profile innych użytkowników.

Grum

Grum to serwis, który przesyła zdjęcia do Instagrama bezpośrednio z komputera. Możesz umieścić zdjęcia od razu albo zaplanować je do publikacji przez jakiś czas.

Wtyczki do Photoshopa dla webdesignerów

 

Źródło: lifehacker.ru

Zapisz

Zapisz

Skomentuj

avatar