Trudne, ale skuteczne: 6 budzików, które na pewno Cię obudzą

Co postawi cię na nogi – aplikacje dla śpiochów

 

Też masz codziennie nastawionych sześć budzików w odstępach pięciu minut? Ciągle się spóźniasz albo nie zdążasz zjeść śniadania? W takim razie ta lista okrutnych, ale skutecznych budzików jest dla Ciebie.

Trudne, ale skuteczne: 6 budzików, które na pewno Cię obudzą

Źródło obrazka: pixabay.com/en/users/vranystepan-1767892/

Walk Me Up

To jeden z najbardziej ekstremalnych i niezawodnych sposobów, aby się obudzić. Walk Me Up nie przestanie dzwonić, dopóki nie wstaniesz i nie zrobisz pewnej liczby kroków. Aplikacja jest dostępna bezpłatnie dla iOS oraz Android.

Barcode Alarm Clock

Sposób, w jaki działa ta aplikacja, jest podobny do poprzedniej, ale metoda jest inna. Aby Barcode Alarm Clock przestał dzwonić, należy zeskanować QR kod wprowadzonej wcześniej rzeczy, np.: pasty do zębów lub innego obiektu, który znajduje się w łazience. Jeśli nastawisz kilka takich budzików zaprogramowanych do różnych QR kodów, czeka Cię prawdziwy poranny quest! Aplikacja jest dostępna tylko dla systemu iOS.

Alarmy

Alarmy można wyłączyć tylko na dwa sposoby. Pierwszy to sfotografowanie ustalonego wcześniej przedmiotu. Drugi – to potrząśnięcie smartfonem pewną liczbę razy. Spróbuj wstrząsnąć komórką 50 razy – na pewno się obudzisz. Aplikacja jest dostępna dla iOS i Android.

Snap Me Up

Nawet jeśli naprawdę uwielbiasz robić selfie, na pewno nie ucieszysz się, kiedy będziesz musiał zrobić sobie zdjęcie od razu po przebudzeniu. Problem polega na tym, że tylko tak można wyłączyć donośny dźwięk tego budzika. Zdjęcia nie znikają, a są przechowywane w osobnym folderze, więc można je potem obejrzeć. Istnieje też alternatywna metoda wyłączenia alarmu – ośmiosekundowe wideo. Wybieraj, co Ci bardziej pasuje. Aplikacja jest dostępna tylko dla Android.

Carrot Alarm

Ta aplikacja obudzi Cię za pomocą miksu swoich piosenek, gróźb oraz przekleństw w języku angielskim. Np.: będzie grozić zabiciem kociątka, jeśli jeszcze raz odłożysz budzik. Carrot alarm ma także inne sposoby na obudzenie Cię – wstrząsanie albo gra w jedną z mini-gier. Aplikacja jest dostępna tylko dla iOS.

Uhp Alarm

Jeśli nie obudzisz się na czas, ten budzik automatycznie wysyła wstydliwą wiadomość do sieci społecznościowych. Nie wystarczy też po prostu wstać z łóżka – z włączoną aplikacją należy pokonać zapamiętaną wcześniej trasę. Alarm wyłączy się tylko wtedy, gdy osiągniesz swój cel – czajnik, łazienkę albo lodówkę. Aplikacja jest dostępna dla iOS.

5 cech produktywnego freelancera

 

Zapisz

Zapisz

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x